Zespoły muzyczne i perkusja

Strona główna » Nasze grupy » Instrumenty » Zespoły muzyczne i perkusja

Zajęcia prowadzi: Tomasz Łukaszuk

e-mail: lukaszuk.tomasz@palac.olsztyn.eu

Miejsce: PM, sala nr 3 i  nr 5

Godziny zajęć sprawdzisz tutaj

ZESPOŁY MUZYCZNE
W Pałacu Młodzieży pracuje kilka zespołów muzycznych wykonujących muzykę rockową, Uczestnikami zajęć jest młodzież licealna oraz studenci. Każdy z zespołów swoje inspiracje czerpie z różnych odmian rocka (hard rock, metal, rock alternatywny, a nawet blues i funky). Jedni grają covery znanych zespołów, drudzy tworzą swoje kawałki, ale wszystkich łączy miłość do rock’n’rolla. Efekty pracy są prezentowane na olsztyńskich scenach klubowych w ciągu całego roku, oraz podczas Pałacowego Przeglądu Zespołów Rockujących „Krock w rock”.

Zespół wokalny  NONAME  działa w PM od listopada 2006 roku. W skład zespołu wchodzą dziewczęta z olsztyńskich szkół średnich oraz studentki. Repertuar zespołu obejmuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową, standardy gospel oraz kolędy i pastorałki w opracowaniu na dwa lub trzy głosy z towarzyszeniem pianina. Zespół brał udział w licznych konkursach oraz koncertach, gdzie zawsze był serdecznie przyjmowany.

Opiekunem zespołów jest Tomek Łukaszuk. 

PERKUSJA

Zajęcia skierowane są do młodzieży szkolnej (od 7 klasy Szkoły Podstawowej). Pracujemy w grupach 3 osobowych, poznając podstawy gry na zestawie perkusyjnym, rozwijając wyobraźnię i pamięć muzyczną, a także przygotowując się do muzykowania zespołowego.

Zajęcia prowadzi Tomek Łukaszuk

PERKUSJA

Zajęcia skierowane są do młodzieży szkolnej (od 8 klasy Szkoły Podstawowej). Pracujemy w grupach 3 osobowych, poznając podstawy gry na zestawie perkusyjnym, rozwijając wyobraźnię i pamięć muzyczną, a także przygotowując się do muzykowania zespołowego. Zajęcia prowadzi Tomasz Łukaszuk (miejsce: E. Plater 3) i Józef Wojtkowiak (miejsce: Turowskiego 3).

 

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit