Zespoły muzyczne

Strona główna » Nasze grupy » Instrumenty » Zespoły muzyczne

ZESPOŁY MUZYCZNE


Zajęcia prowadzi: Tomasz Łukaszuk
e-mail: lukaszuk.tomasz@palac.olsztyn.eu

Godziny zajęć sprawdzisz tutaj

W Pałacu Młodzieży pracuje kilka zespołów muzycznych wykonujących muzykę rockową, Uczestnikami zajęć jest młodzież licealna oraz studenci. Każdy z zespołów swoje inspiracje czerpie z różnych odmian rocka (hard rock, metal, rock alternatywny, a nawet blues i funky). Jedni grają covery znanych zespołów, drudzy tworzą swoje kawałki, ale wszystkich łączy miłość do rock’n’rolla. Efekty pracy są prezentowane na olsztyńskich scenach klubowych w ciągu całego roku, oraz podczas Pałacowego Przeglądu Zespołów Rockujących „Krock w rock”.

Zespół wokalny  NONAME  działa w PM od listopada 2006 roku. W skład zespołu wchodzą dziewczęta z olsztyńskich szkół średnich oraz studentki. Repertuar zespołu obejmuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową, standardy gospel oraz kolędy i pastorałki w opracowaniu na dwa lub trzy głosy z towarzyszeniem pianina. Zespół brał udział w licznych konkursach oraz koncertach, gdzie zawsze był serdecznie przyjmowany.

Opiekunem zespołów jest Tomek Łukaszuk. 


Zajęcia prowadzi: Maciej Hacia
e-mail: hacia.maciek@palac.olsztyn.eu
Godziny zajęć sprawdzisz tutaj

ZESPOŁY MUZYCZNE (akustyczne)
W Pałacu Młodzieży pracuje kilka wokalno-instrumentalnych zespołów muzycznych wykonujących muzykę na instrumentach akustycznych (gitary: akustyczna, klasyczna, basowa oraz instrumenty perkusyjne). Uczestnikami zajęć są dzieci i młodzież w wieku 11-17 lat. Zespoły wykonują piosenki turystyczne, żeglarskie oraz akustyczne wersje piosenek popularnych. Swoje możliwości prezentują podczas koncertów i konkursów organizowanych przez olsztyński Pałac Młodzieży.
Opiekunem zespołów jest Maciej Hacia. 


 

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit