Wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. Mój Zabytek

Strona główna » Aktualności » Wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. Mój Zabytek

Jury VII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. Mój Zabytek obradujące w dniu 20.04.2021 r. w Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie po zapoznaniu się z 381 pracami 83 autorów zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 34 prace 24 autorów oraz postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W grupie wiekowej 10-14 lat nagrodę główną otrzymuje Anna Świtaj, 14 lat, Dom Kultury w Gołdapi za zestaw prac pt. Śpiewnik mojego dziadka.

Autorzy wyróżnieni w grupie wiekowej 10-14 lat:

  1. Bartłomiej Chmielewski, 13 lat, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku za zestaw zdjęć pt. Bicykl – stary rower mojego wujka.
  2. Julia Dokurno, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie za zdjęcie pt. Manierka
  3. Paweł Durkiewicz, wiek lat 14, Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie za zdjęcie pt. Rodzinne zbiory.
  4. Oskar Kozłowski, 13 lat, Dom Kultury w Gołdapi za zdjęcie pt. Wojenne przedmioty.
  5. Piotr Pachałko, 12lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Rodzin Warmińskich w Sząbruku za zestaw zdjęć pt. Aparat analogowy.
  6. Lena Pawlewicz, 14 lat, Szkoła podstawowa nr.29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie za zdjęcie pt. Skrzypce.
  7. Jan Szymański, 14 lat, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku za zdjęcie pt. Dziadek rybak 1.
  8. Oliwia Wadecka, 11 lat, Szkoła Podstawowa w Krotoszynach za zdjęcie pt. Młynek II.

 

W grupie wiekowej 15-20 lat nagrodę główną otrzymuje Weronika Czarniewska, 19 lat, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku za pracę pt. Duchy przeszłości.

 

Autorzy wyróżnieni w grupie wiekowej 15-20 lat:

  1. Klaudia Częścik, 22 lata, Zespół Placówek Edukacyjnych Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr.2 w Olsztynie za zdjęcie pt. Kamera Kbapu 5.
  2. Karolina Machcińska, 15 lat, Szkoła Podstawowa w Bożem za zestaw zdjęć pt. Będę pisać.

 

Autorzy prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej:

  1. Michał Bujak, 13 lat, Szkoła podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie, zdjęcie pt. Banknoty_1.
  2. Kacper Durkiewicz, lat 14, Szkoła Podstawowa nr 5 w Braniewie, Rodzinne zbiory
  3. Tomasz Janowski, 11 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostródzie, zdjęcie pt. Zjazd weteranów.
  4. Małgorzata Kudosz, 13 lat, Dom Kultury w Gołdapi, zdjęcie pt. Bagnety i sztylety.
  5. Ksawery Maron, 10 lat, Szkoła Podstawowa w Krotoszynach, zdjęcie pt. Krajalnica Babci Ini.
  6. Agata Roczeń, 13 lat, SP 3 Gołdap, zdjęcie pt. Ukryte braterstwo.
  7. Mateusz Świeczkowski, 12 lat, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Andrzeja Samulowskiego w Gietrzwałdzie, zdjęcie pt. Szachy kaszubskie.
  8. Aleksandra Włodarska, 11 lat, Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie, zdjęcie pt. Przodkowie.
  9. Cezary Zapadka, 14 lat, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w Olsztynie, zdjęcie pt. Melodia.
  10. Karol Zapert, 13 lat, Katolicka Szkoła Podstawowa imienia Świętej Rodziny w Olsztynie, zdjęcie pt. Zestaw stolarski.
  11. Jakub Jaworski, 17 lat, Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. KEN w Giżycku, zdjęcie pt. Wałki.
  12. Natan Scheffler, 19 lat, Zespół Placówek Edukacyjnych Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr.2 w Olsztynie, zdjęcie pt. Zegarek.

 

Autorom nagrodzonych, wyróżnionych oraz zakwalifikowanych do wystawy prac
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit