Przegląd Piosenki Dziecięcej Pozytywka- wyniki

Strona główna » Aktualności » Przegląd Piosenki Dziecięcej Pozytywka- wyniki
Przegląd Piosenki Dziecięcej Pozytywka- wyniki

W wyniku przesłuchań konkursowych Jury w składzie:

Agnieszka Dziewulska- Pawłowska
Monika Szczygło
Grażyna Kotarska
Adam Rosiński
Rafał Krauze
Paweł Kotarski
przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria „ Przedszkolaki”

Wyróżnienia:
Zespół „ Łąka”- Przedszkole Art School
Rozśpiewane gwiazdki-Przedszkole Szesnastka im. I. Kwintowej w Olsztynie
Zofia Hinz-Publiczne Przedszkole TWP ” Poziomka”

III Nagroda
Amelia Kołtun, Patrycja Fiedorowicz-Niepubliczne Przedszkole ” Akademia Prymusa”
II Nagroda
Zespół „Koraliki”-Przedszkole „Jarzębinki” w Klewkach
I Nagroda
Hanna Małolepsza-Przedszkole Samorządowe w Bisztynku

Kategoria Klas I-III

Wyróżnienia:
Zuzanna Siwik i Urszula Dublaszewska- Pałac Młodzieży Olsztyn- Pracownia wokalna
Lenka Bartlewska- Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach
Natalia Buła-Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami integracyjnymi im. H. Ch. Andersena

III Nagroda
Najlepsze nutki-Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach

II Nagroda
Belki Dec-Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie

I Nagroda
Patrycja Podlecka-Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie

Kategoria Klas IV-VI

Wyróżnienia:
Dominika Kordowska-Szkoła Muzyczna Casio
Nadia Surus- Szkoła Podstawowa Nr 2 Olsztyn

III Nagroda
Helena Szewczyk-Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie

II Nagroda
Michał Zieliński-Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie

I Nagroda
Gabrysia Stepnowska-Pałac Młodzieży Olsztyn- Pracownia Piosenki

Nagrody specjalne:
1. Nagroda Radia Olsztyn-Zaproszenia do udziału w audycji „ Dziecinada”:
Gabrysia Stepnowska-Pałac Młodzieży Olsztyn- Pracownia Piosenki
Patrycja Podlecka- Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie
Hanna Małolepsza-Przedszkole Samorządowe w Bisztynku

2.Nagroda p. Rafała Krauze ( poranek rodzinny w Filharmonii Olsztyn oraz występ z Akademicką Orkiestra Dętą UWM)- Hanna Małolepsza-Przedszkole Samorządowe w Bisztynku
3. Nagroda p. Adama Rosińskiego- sesja nagraniowa w studio nagrań Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego:
Patrycja Podlecka-Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie
Alicja Mróz-Pałac Młodzieży Olsztyn- Pracownia Piosenki

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za udział w konkursie.

fot. Bartosz Ordelewski, Ewa Wieliczko

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit