Pracownia turystyczno-krajoznawcza

Strona główna » Nasze grupy » Sport i turystyka » Pracownia turystyczno-krajoznawcza

Zajęcia prowadzi: Alicja Opalińska, Irena Rowińska

e-mail: opalinska.alicja@palac.olsztyn.eu

sala: 303

Godziny zajęć sprawdzisz tutaj

 

Pracownia turystyczno-krajoznawcza Pałacu Młodzieży w Olsztynie w swoich szeregach zrzesza tych, którzy lubią wędrować, zdrowo i aktywnie wypoczywać oraz rozwijać swoje zainteresowania. Celem działalności pracowni jest budzenie w wychowankach pasji krajoznawczych i turystycznych poprzez uczestnictwo w różnych formach turystyki zorganizowanej, a także umacnianie poczucia przynależności do regionu, budzenie zainteresowania jego historią i dorobkiem kulturowym oraz przyrodą.

Zajęcia w sali i terenie, organizacja rajdów regionalnych i udział w rajdach międzynarodowych, ogólnopolskich, regionalnych, obozach wędrownych, wycieczkach zagranicznych, zimowiskach, spotkania z podróżnikami, biegi na orientację to ogólne kierunki działań w pracowni.

Pałacowi turyści to grupy o specyficznym charakterze, a wśród nich panuje nadzwyczajna atmosfera, której nie da się opisać słowami. Trzeba poznać każdego z osobna i wszystkich razem, by przekonać się, jacy  są  naprawdę i do czego są zdolni… Serdecznie zapraszamy.

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit