Pałacowy Przegląd Gitary i Ukulele

Strona główna » Aktualności » Pałacowy Przegląd Gitary i Ukulele

W dniu 22 czerwca 2020 r. odbyło się podsumowanie Przeglądu Gitary i Ukulele. Uczestnicy wykonali po jednym utworze instrumentalnym lub piosence z różnorodnego repertuaru gitarowego i ukulele. Wśród laureatów imprezy znaleźli się: Dalia Aljabarin, Bartosz Tomaszewski, Malgorzata Niksa, Wiktoria Szaflicka wychowankowie  Michała Piekuta, Michał Kordan wychowanek Piotra Zielonki, Roża Jabłonowska wychowanka Mirosława Piekuta oraz trio gitarowe w składzie: Arnold Koszewski, Cezary Żaklicki, Miłosz Jabłoński wychowankowie Macieja Haci.

Michał Piekut

fot. Ewa Wieliczko, Piotr Zielonka

 

Pracownia gitary klasycznej i ukulele

zaprasza do udziału

w

Pałacowym Przeglądzie Gitary i Ukulele

 

Kategorie:

– instrumentalna (wykonanie utworu na gitarze klasycznej, akustycznej lub ukulele),

– instrumentalno-wokalna(wykonanie dowolnej piosenki przy akompaniamencie gitary lub ukulele)

Zasady uczestnictwa:

 1. W imprezie mogą wziąć udział wychowankowie Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie, grający amatorsko na ukulele lub gitarze (klasycznej lub akustycznej). Jako wychowanków rozumiemy uczestników zajęć organizowanych przez wyżej wymienioną placówkę, przynajmniej od września 2019 r. lub wcześniej.
 2. Uczestnik przeglądu nagrywa wykonanie tylko jednego utworu instrumentalnego lub wokalno-instrumentalnego na gitarze lub ukulele i przesyła nagranie w formacie audio-wideo (dźwięk i obraz) lub link do nagrania na adres: piekut.michal@palac.olsztyn.eu
 3. Wykonanie utworu powinno być zarejestrowane w warunkach domowych w okresie ogłoszonego konkursu tj. od dnia 12.05.2020 do 15.06.2020 r.
 4. Do udziału w konkursie zostanie zakwalifikowany odpowiednio nazwany plik:

Imię i nazwisko uczestnika, tytuł utworu, Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia w Pałacu Młodzieży. Na przykład:  JanKowalski.WalcA-dur.MichałPiekut.mp4  lub              JanKowalski.MojaWiosna.MichałPiekut.mp4.

 1. Zgłoszenia przyjmowane są do 14.06.2020
 2. Nagrody: Grand Prix, I, II, III miejsce, wyróżnienia
 3. Oceny dokona Jury powołane przez organizatora.
 4. Jury ma prawo do innego podziału nagród. Decyzje Jury są ostateczne.
 5. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej: palac.olsztyn.eu
 6. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych uczestnika (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku Dz. U. 2018, poz. 1000). Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celach związanych z organizacją konkursu, takich jak wyłonienie zwycięzców i przyznanie nagród, publikacja wyników na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.
 7. Pytania odnośnie konkursu prosimy kierować na adres mailowy lub telefoniczny do organizatorów konkursu:

piekut.michal@palac.olsztyn.eu  tel.601983854 lub piekut.miroslaw@palac.olsztyn.eu  661854691

 

UM Olsztyn Miejsce odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit