Pałac Młodzieży na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Strona główna » Aktualności » Pałac Młodzieży na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W dniach 20 – 24 października 2020 zawodnicy sekcji brydżowej reprezentowali województwo Warmińsko- Mazurskie na XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych Lubelskie 2020.

Przed mistrzostwami odbyły się eliminacje makroregionalne w Warszawie. Prawo startu uzyskały dwie pary chłopców.

W turnieju na MAXY lepiej spisała się para Maciej Częczek – Jan Drężek zajmując 20 miejsce.

Turniej na IMPY był doskonałą grą Maćka Sarnowskiego i Krzysztofa Wojno, którzy zajęli 13 miejsce.

W konkurencji klubowej Nasz Pałac zajął 10 miejsce.

Zespołowo wygrali nasi przyjaciele z Bielska Białej , z którymi trenowaliśmy w zimowy obozie koło Żywca.

Zawody zostały przeprowadzone z uwzględnieniem reżimu sanitarno-epidemiologicznego.

Jeśli lubisz logiczne myślenie to zapraszamy do sekcji brydżowej.

Zwycięski zespół z Bielska Białej
UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności