ORGANIZACJA PRACY w dniach – 14.04.2022 – 19.04.2022, w godz. 9.00 – 14.00

Strona główna » Aktualności » ORGANIZACJA PRACY w dniach – 14.04.2022 – 19.04.2022, w godz. 9.00 – 14.00
LpNazwisko i Imięczwartek – 14.04.2022piątek – 15.04.2022wtorek – 19.04.2022
1Ambrożko Jan10,00 – 13,0010,00-13,00 zajęcia z dnia 19-04.22zajęcia odpracowane
2Banasiak Anna—–9-10.30
3Bałabańska PatrycjaZajęcia zostały odpracowane 18/19.03.22′zajęcia zostały odpracowane 20.03.22′
4Borsiak-Śleszyńska A.9.00-12.00—–9.00-12.00
5Ciukszo Nataliaopieka nad dzieckiemurlop 
6Ciukszo Waldemar   
7Gagacka Katarzyna  9.00 – 12.00
8Głownia Barbara10 00-13 1510 00-13 15 
9Gołębiowski Dawid9 00- 12 309 00- 12 30 
10Hacia Jarosław Maciej zwolnienie L4zwolnienie L4
11Jabłońska Teresa10.00-13.0010.00-13.0010.00-13.30
12Janczak Andrzej9.00 -12.15 9.00-12.15
13Janicka Aleksandranie dotyczynie dotyczyopieka nad dzieckiem -Aleksandra J.opieka nad dzieckiem
14Jaworska-Kokot Aleksandra9.00-11.15  
15Jaśkiewicz-Steranko Olga11.00-14.3011.00-14.3011.00-14.30
16Jastrzębska Aneta9.00-13.00Nie dotyczyNie dotyczy
17Jędrys Krystyna zajecia 9.04 g.10.30-13.00 
18Kotarska Grażyna9.00- 12.45 9.00 – 14.00
19Kucharzewska Alicja
20Kupisz Michał9:00-12:45
21Laskowska Małgorzata9.00-12.45
22Tomasz Łukaszuk10:30-13:45 11:15-14:30
23Markiewicz Anna11.00-14,2511.00-14.25 
LpNazwisko i Imięczwartek – 14.04.2022piątek – 15.04.2022wtorek – 19.04.
24Mazur Judytaodpracowane 20.03
25Marek Magdalena9:30-12:309:00-11:00 odpracowuję 16.04 
26Opalińska Alicjazajęcia obyły sie 26.02zajęcia odbyły sie 12.03zajęcia odbyły sie 19.03
27Ordelewski Bartosz10.00-12.209.30-13.009.30-13.00
28Oleszczuk Katarzyna16:00-18.25 Nagórki16:00-19:00 Zatorze 
29Panasik Magdalena9.00-12.30  
30Piekut Michał10:00-14:0011:00-13:15odpracowane 15.04.2022
31Piekut Teresaurlop  
32Piekut Mirosławurlopurlop10.00 – 12.15
33Piotrowicz Jolanta—-—–Zajęcia zostały odpracowane – nocowanie w Pałacu 18/19.03.22
34Przełomiec AgnieszkaNie dotyczyNie dotyczy10.00-13.15
35Rosiński AdamNie dotyczy9.00-12.30Nie dotyczy
36Rostańska JoannaNie dotyczyzw. lekarskieNie dotyczy
37Sudzińska Mariola9.00-12.00Nie dotyczy9.00-12.00
38Stankiewicz-Odoj Anna9:00 – 12;009:00 -12:00
39Wieliczko Ewa9.30 -12.30Nie dotyczy9.30 -12.30
40Witkowski Piotr9.00-12.00Odpracowane w dniu 8 IV9.00-12.00
41Wojtkowiak Józef———————————9.00- 12.00———————————
42Zielonka Piotr10.00 – 13.00 9.00 – 14.00
 Nazwisko i Imięczwartek – 14.04.2022piątek – 15.04.2022wtorek – 19.04.
UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit