Organizacja pracy w dniach – 1.04.2021 – 3.04.2021, w godz. 9.00 – 14.30

Strona główna » Aktualności » Organizacja pracy w dniach – 1.04.2021 – 3.04.2021, w godz. 9.00 – 14.30

L.p.

Nazwisko i Imię

1.04. – czwartek

2.04. – piątek

3.04. – sobota

1

Ambrożko Jan

10,00-13,00

——————

———————-

2

Banasiak Anna

————————-

————————-

3

Bałabańska Patrycja

——————–

9.30-12.40

4

Borsiak-Śleszyńska A.

9.00-12.00

9.00-12.00

9.00-12.00

5

Ciukszo Waldemar

10.00-13.00

————————-

————————-

6

Cwirko Arkadiusz

————————-

————————-

————————-

7

Faszcza Magdalena

————————-

————————-

————————-

8

Gagacka Katarzyna

————————-

9

Garniec Mirosław

————————-

————————-

10

Głownia Barbara

10.00 – 13.30

10.00 – 13.30

11

Gołębiowski Dawid

9.00 -12.00

9.00 -12.00

śr. 24.III 16.00-19.00

12

Hacia Jarosław Maciej

————————-

9.00-12.00

————————-

13

Jabłońska Teresa

10.00- 13.00

10.00- 13.00

14

Janczak Andrzej

9.00 -12.15

————————-

————————-

15

Janicka Aleksandra

————————-

————————-

16

Jaśkiewicz-Steranko Olga

10.25-14.00

10.25-14.00

17

Jastrzębska Aneta

10.00-13.00

————————-

03.26

18

Kotarska Grażyna

9.00 – 12.45

19

Kucharzewska Alicja

————————-

————————-

20

Kupisz Michał

————————-

urlop

————————-

21

Laskowska Małgorzata

————————-

9-12.45

22

Tomasz Łukaszuk

9:30-13:00

————————-

23

Markiewicz Anna

urlop

urlop

————————-

24

Mazur Judyta

————————-

————————-

————————-

25

Marek Magdalena

10.00 – 14.00

————————-

20.03.2021

26

Mroczkowski Wiesław

————————-

————————-

————————-

27

Opalińska Alicja

————————-

10:00-12:10

18.03.2021

28

Ordelewski Bartosz

9.30-11.50

9.30-13.00

29

Oleszczuk Katarzyna

————————-

16-19.25 Nagórki

30

Panasik Magdalena

10:00-13:00

————————-

————————-

31

Piekut Michał

10:00-13:30

12:00-13:30

32

Piekut Teresa

9.00 – 12.45

————————-

33

Piekut Mirosław

11.00 -12.30

urlop

34

Pohlke Ewa

10.30-13.30

————————-

35

Piotrowicz Jolanta

————————-

————————-

36

Przełomiec Agnieszka

————————-

————————-

37

Rosiński Adam

————————-

9.00 – 13.00

38

Rostańska Joanna

————————-

Urlop

39

Sudzińska Mariola

10.00 – 12.15

————————-

————————-

40

Szyłejko Małgorzata

15.15 – 18.30

————————-

————————-

41

Tejs Natalia

16:30-20:00

9:00-13:00

42

Tuma Wanda

————————-

————————-

12.03.2021

43

Wieliczko Ewa

9.30 – 12.30

————————-

44

Witkowski Piotr

9.00 – 12.10

9.00 – 12.10

————————-

45

Wojtkowiak Józef

urlop

46

Wybrańska Magdalena

————————-

————————-

————————-

47

Zielonka Piotr

urlop

dyżur kierowniczy

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit