Nowa Strefa Tańca Jazzowego

Strona główna » Aktualności » Aktualności Taniec » Nowa Strefa Tańca Jazzowego

Miejsce: LO V w Olsztynie sala gimnastyczna z lustrami, materacami, drążkami baletowymi oraz drabinkami.

Terminy i godziny zajęć: środy i czwartki godziny od 16:30 do 19:45

Wiek: 6- 16 lat

Typ zajęć: taniec, gimnastyka akrobatyczna oraz pantomima

Prowadzący

Aleksandra Jaworska-Kokot zawodowa tancerka i choreografka, od 2011 roku założycielka i właścicielka szkoły tańca Strefa Tańca Aleksandry Jaworskiej.  Jest twórczynią autorskiego stylu tanecznego Natural Dance- tańca naturalnego czerpiącego inspirację z natury. Specjalistka od tańca jazzowego i modern. Uwielbia style latynoamerykańskie oraz taniec w powietrzu tzw. Aerial Dance oraz Aerial Hoop. W swoim dorobku zawodowym posiada doświadczenia wieloletniej pracy na stanowisku solistki i nauczyciela tańca jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca.

W Pałacu Młodzieży proponuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu tańca klasycznego, jazzowego i modern oraz gimnastykę akrobatyczną.

„Stawiam na super zabawę przy naturalnym zaangażowaniu uczestników w proces nauki. Proponuję  piękny i zdrowy ruch, używając techniki Pilates oraz technik tańca jazzowego. Na moich zajęciach rozgrzewka i stretching, to podstawa w osiąganiu zamierzonych efektów artystycznych w dziedzinie tańca. Oprócz teatralnych choreografii, uczestnicy najchętniej spędzają  czas na nauce figur akrobatycznych tj. stanie na rękach, gwiazdy, przeżuty w przód i wszelkie szpagaty i skoki”.

Aleksandra Jaworska- Kokot

Nowa Strefa Tańca miała już pierwszy występ na scenie Pałacu Młodzieży już na początku listopada 2021 roku podczas Koncertu Charytatywnego.

Oto fotorelacja z tego występu:

Zajęcia w V LO

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit