Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży w ramach naboru, który odbył się w dniach 13.05.2022 – 27.05.2022

Strona główna » Aktualności » Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży w ramach naboru, który odbył się w dniach 13.05.2022 – 27.05.2022

Przyjęci na zajęcia do Pałacu Młodzieży na rok 2022-2023

L.p.Nazwisko kandydataImię kandydataNazwa zajęć, wiek uczestników i prowadzący zajęcia
1.AdamowiczOskarJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
2.AlickaAleksandraRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
3.AlickiMikołajUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
4.AndrulonisMagdalenaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
5.AndrulonisMaciejUkulele na Nagórkach od III kl. Piekut Michał
6.BacławskaPolaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
7.BacławskaBlankaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
8.BaronowskaAntoninaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
9.BarreraJanTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
10.BartoszewiczHannaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
11.BerezaHugoRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
12.BiałogrzywiecLew MichałŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
13.BiałogrzywiecAleksandraŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
14.BieniaszNadiaGitara klasyczna od IV kl. Piekut Mirosław
15.BoenkeWeronikaGrupa literacka od IV kl. Gagacka Katarzyna
16.BoruszewskiJakubTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
17.BronowickiDominikJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
18.BrzostekJanŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
19.BuksaSzymonJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
20.BulcZuzannaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
21.ChojnowskaAntoninaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
22.ChojnowskaMartynaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
23.ChojnowskaWeronikaUkulele od III kl. Piekut Michał
24.ChojnowskiMateuszPianino od I kl. Kotarska Grażyn
25.CiszyńskiWitoldMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
26.CzepukojćJagodaDziecięcy zespół wokalny od I kl. Janicka Aleksandra
27.CzuryłłoNatashaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
28.DawidMariaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
29.DawidIgnacyŁucznictwo od IV kl. Ordelewski Bartosz
30.DąbkowskaZojaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
31.DąbkowskaKajaPlastyka dziecięca od I kl. Oleszczuk Katarzyna
32.DąbrowskaIgaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
33.DeptułaNataliaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
34.DrankowiczKseniaTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
35.DrągVictoriaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
36.DrągFilipTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
37.DremoIgaCeramika od III kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
38.DrężekZuzannaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
39.DrężekKalinaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
40.DrosdzewskaWiktoriaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
41.DrozdaNikodemUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
42.DulczewskiTomaszPerkusja od I kl. Wojtkowiak Józef
43.DulczewskiJanPerkusja od I kl. Wojtkowiak Józef
44.DzwonkowskaZuzannaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
45.FalkowskiMateuszGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
46.FalkowskiMaksymilianŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
47.FalkowskiJakubŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
48.FaszyńskaAgataUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
49.FrąckiewiczZuzannaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
50.FreiginGabrielaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
51.GajewskaLidiaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
52.GajewskiLeszekStrzelectwo od VI kl. Strzelcectowo A
53.GarbarczykMateuszZespoły muzyczne od VI kl. Łukaszuk Tomasz
54.GisoneEnzoPianino od I kl. Kotarska Grażyn
55.GiszterowiczWojciechTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
56.GlebaFranciszekTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
57.GorczycaLenaUkulele od III kl. Piekut Michał
58.GoździckaLenaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
59.GoździkTomaszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
60.GóralczykHannaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
61.GóreckaNataliaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
62.GóreckiBartoszKultura żywego słowa od I kl. Panasik Magdalena
63.GórniakJoannaAnimacja społeczno-kulturowa od IV kl. Bałabańska Patrycja
64.GórskaAlicjaLalkarstwo  od I kl. Przełomiec Agnieszka
65.GórskiMichałMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
66.GryckoBartoszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
67.GryckoAntoniStrzelectwo od VI kl. Mroczkowski Wiesław
68.HinzAdamMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
69.HinzRozaliaTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
70.HlebowiczPawełRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
71.HoroszkoAleksanderMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
72.HorszwaldMarcelinaTaniec sportowy na Jarotach od kl. I Sudzińska Mariola
73.HorszwaldTymonUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
74.HuskaPatrykJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
75.IlczukIdaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
76.IwaniukHannaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
77.JabłońskiMiłoszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski
78.JagałłaDagmaraGitara klasyczna od IV kl. Piekut Mirosław
79.JagałłaJakubStrzelectwo od VI kl. Strzelectwo A
80.JakubowskiMarekJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
81.JanickiMichałStrzelectwo od VI kl. Mroczkowski Wiesław
82.JankowiczMaciejFilmowe od VI kl. Kupisz Michał
83.JaroszJoannaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
84.JarząbekJulianDziennikarskie od IV kl. Bałabańska Patrycja
85.JaskułaJuliaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
86.JaśkiewiczRóżaArtEspaniol od II kl. Faszcza Magdalena
87.JaśkiewiczTymoteuszArtEspaniol od II kl. Faszcza Magdalena
88.JedynakLiliannaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
89.JesionekMichałRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
90.KaczanowskaAlicjaPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna
91.KalitaAntoninaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
92.KalitaMarcelinaDziecięcy zespół wokalny od I kl. Janicka Aleksandra
93.KalitaKrzysztofJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
94.KazimierskiFryderykDziecięcy zespół wokalny od I kl. Janicka Aleksandra
95.KempaAleksandraJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
96.KempaStanisławUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
97.KiewiszGabrielaUkulele od III kl. Piekut Michał
98.KilMariaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
99.KocieńskaZuzannaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
100.KołaczkowskiAdamStrzelectwo od VI kl. Strzelectwo A
101.KołakEmiliaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
102.KołeckaNataszaPlastyka młodzieżowa od VI kl. Oleszczuk Katarzyna
103.KopackiAleksanderŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
104.KopećMajaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
105.KoskRobinInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
106.KowalewskaLenaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
107.KowalskiStanisławPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
108.KozłowskaMałgorzataGitara klasyczna od IV kl. Piekut Mirosław
109.KozłowskaAlicjaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
110.KraszewskaZuzannaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
111.KretAntoninaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
112.KretKajaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
113.KrupaAmeliaRzeźba od VI kl. Gołębiowski Dawid
114.KrupaLenaWokalne od VI kl. Mazur Judyta
115.KrupińskiJonaszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
116.KruszewskiGrzegorzRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
117.KrywczukMatyldaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
118.KrywczukKlaraTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
119.KrzesińskiTymoteuszPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna
120.KucioMichałUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
121.KucioPawełGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
122.KuczewskiJakubJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
123.KulesaAdriannaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
124.KułakowskaDorotaArtEspaniol od II kl. Faszcza Magdalena
125.KuprianFranciszekTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
126.KuzniewskaStanisława LenaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
127.KwiatkowskiDanielJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
128.LaszczakPolaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
129.LechElżbietaTeatr lalek na Nagórkach od I kl. Banasiak Anna
130.LeleńSzymonŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
131.LeleńLenaŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
132.LesińskaLilianaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
133.LesińskaHannaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
134.LeśnickaHelenaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
135.LewandowskaKorneliaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
136.LewandowskaNataliaTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
137.LewandowskaMałgorzataTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
138.LipowskiKrzysztofKultura żywego słowa od I kl. Panasik Magdalena
139.LisieckaAleksandraPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
140.ŁabajZuzannaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
141.ŁazukaAleksandra KamilaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
142.ŁątkowskaŁucjaGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
143.ŁucewiczNinaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
144.ŁucewiczLidiaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
145.ŁugowskaMartynaTeatr tańca w V LO od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
146.ŁugowskaKalinaTeatr tańca w V LO od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
147.MadekszaMiłoszUkulele od III kl. Piekut Michał
148.MadekszaMajaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
149.MadekszaMiłoszCeramika od III kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
150.MadziewiczHubertŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
151.MadziewiczMartynaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
152.MajchrzakAlicjaUkulele od III kl. Piekut Michał
153.MajkowskiOskarJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
154.MajsiukHannaTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
155.MargietaArkadiuszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
156.MarkiewiczGajaTaniec ludowy od I kl. Jastrzębska Aneta
157.MarkiewiczJacekTaniec ludowy od I kl. Jastrzębska Aneta
158.MarkowskaAnielaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
159.MatusewiczFilipPianino od I kl. Kotarska Grażyn
160.MatusiewiczAlicjaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
161.MatusiewiczAnnaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
162.MelnykGrzegorzPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna
163.MilczarekKubaMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
164.MiłaszewskaNataliaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
165.ModrzyńskaZuzannaUkulele od III kl. Piekut Michał
166.ModrzyńskiFilipTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
167.NagielskaWiktoriaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
168.NagiewiczMariaTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
169.NiemiecJuliaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
170.NiklewskaNadiaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
171.NisioMaksymilianStrzelectwo od VI kl. Strzelectwo A
172.NowakowskaMajaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
173.NowakowskiErnestMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
174.OberbekGabrielaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
175.OmilianJakubMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
176.OmilianNataliaHistoria sztuki od VII kl. Ordelewski Bartosz
177.OmilianIgaGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
178.OrdakowskiPiotrPerkusja od I kl. Wojtkowiak Józef
179.OrdakowskiDamianGitara klasyczna od IV kl. Piekut Mirosław
180.OsmańskiMichałMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
181.OsowickaPolaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
182.OsowickaIgaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
183.OśkoKorneliaPlastyka dziecięca od I kl. Oleszczuk Katarzyna
184.PaleńLidiaPracownia piosenki od VI kl. Mazur Judyta
185.PaluchJanRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
186.PardaZofiaPerkusja od VI kl. Łukaszuk Tomasz
187.PawliczukJakubUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
188.PezowiczOliwiaPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna
189.PiątkowskaJagnaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
190.PiechockaZuzannaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
191.PieczykolanZofiaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
192.PiedziewiczPolaTeatr lalek od I kl. Banasiak Anna
193.PiesikMartaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
194.PiesikŁucjaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
195.PietruszyńskaEmiliaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
196.PiotrowskaUrszulaPlastyka dziecięca od I kl. Oleszczuk Katarzyna
197.PływaczewskaZofiaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
198.PodlewskaMajaTeatr lalek na Nagórkach od I kl. Banasiak Anna
199.PoniatowskaOliwiaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
200.PoniatowskiRafałŁucznictwo od IV kl. Ordelewski Bartosz
201.Prandota-NiziołekZofiaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
202.ProkopczykHannaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
203.RadomskaAntoninaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
204.Rakowski-RadomskiJakubUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
205.RatajczykGabrielaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
206.RaubaBartoszModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
207.RejniakKlaudiaInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
208.RodkiewiczNadiaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
209.RogowskiWojciechGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
210.RomaniewiczEmiliaPianino na Dajtkach od I kl. Kotarska Grażyna
211.RonowiczBiancaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
212.RosińskaDominikaTeatr lalek od I kl. Banasiak Anna
213.RosińskaLauraTeatr lalek od I kl. Banasiak Anna
214.RoszkowskaMariannaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
215.RoszkowskaAntoniUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
216.RudowskaNataliaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
217.RusowiczZuzannaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
218.RybołowiczMichalinaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
219.RybołowiczMikołajŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
220.RyńskaLenaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
221.SiewertMilenaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
222.SiewertAdaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
223.SikoraFranciszekCeramika od III kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
224.SiwińskaDariaTeatr tańca   od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
225.SkindelElżbietaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
226.SkindzierKacperModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
227.SkragoLilaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
228.SmoleńskaZuzannaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
229.SmolskiLeopoldGrupa literacka od IV kl. Gagacka Katarzyna
230.SoleckiFilipStrzelectwo od VI kl. Strzelcectowo A
231.SonakowskaMarcelaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
232.SonakowskiKrzysztofUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
233.StanczakBlankaGitara akordowa na Zatorzu od I kl. Hacia Maciej
234.StanczewskiMikolajInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
235.StaniszewskaZuzannaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
236.StaniszewskaAleksandraJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
237.StankaJuliaGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
238.StaszałekKorneliaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
239.StecHannaUkulele od III kl. Piekut Michał
240.StoehrŁukaszModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
241.StolarczykKacper SławowojJez. niemiecki od I kl. Wybrańska Magdalena
242.StrączekJuliaArtEspaniol od II kl. Faszcza Magdalena
243.StupienkoKarolFilmowe od VI kl. Kupisz Michał
244.SucharzewskaPolaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
245.SuchockaUrszulaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
246.SzarżanowiczNikaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
247.SzczebrowskaLenaWokalne od VI kl. Mazur Judyta
248.SzczepaniakMartaPlastyka dziecięca na Zatorzu od I kl.
249.SzczepkowskaMajaTurystyka od I kl. Jastrzębska Aneta
250.SzczepkowskaLilianaSztukodziałanie od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
251.SzklarczykAleksandraRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
252.Szóstak-KonarskaRitaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
253.SztachelskaMichalinaPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna
254.SztachelskiTymoteuszModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
255.SzwedLenaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
256.SzydłowskaLauraRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
257.SzymańskaAnielaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
258.SzymańskaLenaInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
259.ŚciągajPatrycjaŁucznictwo od IV kl. Ordelewski Bartosz
260.ŚciepuroAntoniModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
261.ŚciepuroNikodemModelarstwo  od IV kl. Witkowski Piotr
262.ŚwiąteckaPatrycjaGitara klasyczna od IV kl. Piekut Mirosław
263.ŚwięckaJuliaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
264.TamkunJuliaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
265.TaraszkiewiczAlicjaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
266.TokarczykMagdalenaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
267.TromszczyńskaSaraPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
268.TrzeciakIzabelaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
269.TrzeciakBartoszStrzelectwo od VI kl. Strzelcectowo A
270.TymińskaAleksandraMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
271.TymińskaMariaDziecięcy zespół wokalny od I kl. Janicka Aleksandra
272.Uścinowicz-SobotaLeonPerkusja od I kl. Wojtkowiak Józef
273.WagnerZofiaArtEspaniol od II kl. Faszcza Magdalena
274.WalewaczCezaryJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
275.WalewaczHubertJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
276.WalewaczHannaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
277.WarmińskaAgataPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
278.WarotPiotrGitara klasyczna od III kl. Piekut Michał
279.WasilewskaMagdalenaRysunek od VI kl. Garniec Mirosław
280.WieremiejAnna WeronikaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
281.WiergowskaTolaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
282.WiergowskiMikołajŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
283.WierzbickaRóżaPerkusja od I kl. Wojtkowiak Józef
284.WilczewskaKarolinaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
285.WilkoszHannaJęzykowo – artystyczne od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
286.WilkoszCezaryUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
287.WiśniewskaNikolaJez. niemiecki od I kl. Wybrańska Magdalena
288.WitkiewiczMariaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
289.WojtczakOliwia NadiaRysunek od VI kl. Garniec Mirosław
290.WójcikBarbaraInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
291.WójtowiczAleksandraGitara akordowa na Zatorzu od I kl. Hacia Maciej
292.WróbelOliwiaGitara akordowa od III- VI kl. Zielonka Piotr
293.WróbelMajaPianino od I kl. Kotarska Grażyn
294.WróbelWiktorPianino od I kl. Kotarska Grażyn
295.WróbelMalwinaMalarstwo sztalugowe od VII kl. Markiewicz Anna
296.WróbelKatarzynaPlastyka dziecięca od I kl. Borsiak-Śleszyńska Alicja
297.WywrockaAnnaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
298.ZadrożnaJadwiga KarolinaPracownia piosenki od VI kl. Mazur Judyta
299.ZakrzewskiJanGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
300.ZalechAgataJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
301.ZałęskiMikołajUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
302.ZapertMichałInformatyczno – fotograficzna od VI kl. Wieliczko Ewa
303.ZapertDawidWokalne od VI kl. Mazur Judyta
304.ZarębaMiłoszMajsterkowanie, elektronika, mechatronika od IV kl. Witkowski Piotr
305.ZawadzkaNataliaPracownia piosenki od VI kl. Mazur Judyta
306.ZawiszaLenaPlastyka dziecięca od I kl. Oleszczuk Katarzyna
307.ZdanowiczLilianaJęzykowo – artystyczne na Zatorzu od I kl. Laskowska-Trukawka Małgorzata
308.ZielińskaNataszaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
309.ZielińskiOlgierdUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
310.ZielonkaZofiaRysunek od VI kl. Gołębiowski Dawid
311.ZiębaAmeliaPlastyka dziecięca na Zatorzu od I kl.
312.ZradaZofiaGitara od III- VI kl. Zielonka Piotr
313.ŻaworekMiłoszUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
314.ŻaworekAleksanderJez. niemiecki od I kl. Wybrańska Magdalena
315.ŻebrowskaAmeliaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
316.ŻebrowskaIgaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
317.ŻebrowskaEmiliaUmuzykalniajace przedszkolaki Kotarska Grażyna
318ŻebrowskiFilipPlastyka dziecięca  od I kl. Stankiewicz-Odoj Anna

 

Nieprzyjęci na zajęcia do Pałacu Młodzieży na rok 2022-2023

L.p.Nazwisko kandydataImię kandydataNazwa zajęć, wiek uczestników i prowadzący zajęcia
1.BotulinskaMaria HannaTeatr tańca w V LO od I kl. Jaworska-Kokot Aleksandra
2.ChojnowskaMałgorzataTaniec sportowy  od I kl. Sudzińska Mariola
3.JaczewskaLenaRysunek od VIII kl. Jaśkiewicz-Steranko Olga
4.KopczyńskaMajaJęzyk angielski  od IV kl. Głownia Barbara
      5.

 

LindemannMarcinZespoły muzyczne od VI kl. Łukaszuk Tomasz
6.

 

MasjiukJuluianŻeglarstwo od I kl. Piotrowicz Jolanta
7.NiesiobędzkaHannaTeatralne od VII kl. Jędrys Krystyna
      8.PawłowskaEwaGitara akordowa od I kl. Hacia Maciej
9.TaciakMariaRękodzieło artystyczne od I kl. Jabłońska Teresa
10.ŻygadłoEmiliaZespoły muzyczne od VI kl. Łukaszuk Tomasz

Informujemy, że zgodnie z zasadami rekrutacji,  nabór uzupełniający na wolne miejsca na następny rok szkolny będzie prowadzony w dniach 16.08.2022 – 17.08.2022  r. (https://palac.olsztyn.eu/rekrutacja.html) oraz w trakcie roku szkolnego 2022-2023.

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit