Lista kandydatów przyjętych – Nabór uzupełniający

Strona główna » Bez kategorii » Lista kandydatów przyjętych – Nabór uzupełniający

Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2019/2020 – NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

  • Art&English (ilość osób: 5) Olena Wikieł-Dudała
    • ANDRULONIS M.
    • GÓRALCZYK H.
    • KUŹNIEWSKA L.
    • NIEMIER S.
    • RZYMOWSKI J.
  • Art&Espanol (ilość osób: 2) Joanna Rostańska
    • MAŁACHOWSKA M.
    • MIECZKOWSKA A.
  • Arte Espanol (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • RUDZIŃSKA H.
    • ZALESKI M.
  • Chór dziewczęcy (ilość osób: 1) Józef Wojtkowiak
    • OZYGAŁA B.
  • Dziecięcy Zespół Ludowy Kłobuczki (ilość osób: 2) Małgorzata Szyłejko, Aneta Jastrzębska Waldemar Ciukszo
    • MAZUR A.
    • WOJSŁAW Z.
  • Eko sztuka (ilość osób: 1) Olena Wikieł-Dudała
    • SWIDZIŃSKA A.
  • Film i animacja (ilość osób: 1) Bartosz Ordelewski
    • SZURMIŃSKI M.
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 4) Ewa Wieliczko
    • BOROWSKI M.
    • GRZELEWSKI W.
    • SKŁODOWSKA K.
    • WOJCIECHOWSKI K.
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 1) Wanda Tuma
    • SUSKI S.
  • Gitara klasyczna i ukulele (ilość osób: 7) Michał Piekut
    • BRODOWSKA Z.
    • KACHNIARZ J.
    • KOZIOŁ B.
    • SADOLEWSKI J.
    • SZAFLICKA W.
    • SZAFLICKI S.
    • WIĘCKOWSKA L.
  • Instrumenty klawiszowe (ilość osób: 2) Maciej Hacia
    • ŁĄTKOWSKA W.
    • RUSZCZAK O.
  • Instrumenty perkusyjne we współczesnej sekcji rytmicznej (ilość osób: 3) Józef Wojtkowiak
    • GRABIŃSKI P.
    • SZCZEPANKOWSKI B.
  • Język angielski (ilość osób: 11) Barbara Głownia
    • BACŁAWSKA B.
    • BACŁAWSKA P.
    • GIAK O.
    • JANKOWSKA A.
    • KOŁODZIEJ N.
    • KORZEŃ A.
    • ŁUBIŃSKA O.
    • NIECIKOWSKA Z.
    • PUCHOWSKA K.
    • RUSINIAK J.
    • SWARYCZEWSKA N.
  • Modele redukcyjne (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • CHODOROWSKI T.
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 5) Maciej Hacia
    • KLIMEK N.
    • PAROL P.
    • PIASKOWSKI A.
    • POGORZELSKA M.
    • STAŃCZAK A.
  • Nauka gry na instrumentach. Instrumenty klawiszowe. (ilość osób: 6) Adam Rosiński
    • KISIEL A.
    • KOSK R.
    • MARCZUK A.
    • PUŚCIAN B.
    • RZYMOWSKA Z.
    • STĘPIEŃ A.
  • Plastyka dziecięca (ilość osób: 4) Agnieszka Przełomiec
    • CHABKO M.
    • KOŁACZKOWSKA M.
    • ŁĄTKOWSKA Ł.
    • MISZTEL L.
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 2) Tomasz Łukaszuk
    • LEWANDOWSKA Z.
    • WOJNICKA J.
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 2) Olga Jaśkiewicz ? Steranko
    • PALUCH Z.
  • Pracownia Lalkarska (ilość osób: 1) Agnieszka Przełomiec
    • MAŁEK A.
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 2) Anna Markiewicz
    • OZYGAŁA M.
    • WOJNICKA D.
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 1) Judyta Mazur
    • CYDZIK I.
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 2) Teresa Jabłońska
    • PODLEWSKA M.
    • WALKOWIAK M.
  • Pracownia rękodzieła SZTUKODZIAŁANIE (ilość osób: 1) Alicja Borsiak-Śleszyńska
    • KRUMINIS-KASZKIEL I.
  • Pracownia Tańca Charakterystycznego Flamenco, irlandzki, latino i inne (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • GROKOWSKA H.
    • KOPEĆ M.
  • Pracownia teatralna (ilość osób: 1) Natalia Tejs
    • GRABIŃSKA W.
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 2) Magdalena Panasik
    • EJSMOND M.
    • GÓRALCZYK Z.
  • Rzeźba, rysunek (ilość osób: 2) Dawid Gołębiowski
    • ANDRULONIS M.
    • BOGUSZEWICZ W.
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 3) Andrzej Janczak
    • AFTAŃSKA A.
    • ŁOSKO J.
    • SZCZEPANKOWSKI K.
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 6) Mariola Sudzińska
    • KARPIESIUK M.
    • ŁOŃSKI P.
    • LUPA Z.
    • MIKOŁAJEWICZ N.
    • VAN DER BURGT L.
    • ZALECH M.
  • Teatr Tańca (ilość osób: 4) Małgorzata Szyłejko
    • DUBROWNIK A.
    • JASTRZĘBSKA D.
    • MOGIELNICKA N.
    • ZALEWSKA N.
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 3) Małgosia Szyłejko, Magdalena Faszcza, Magdalena Panasik
    • JASTRZĘBSKI W.
    • NYKIEL A.
    • ZALECH M.
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 4) Alicja Borsiak ? Śleszyńska
    • DANIELCZUK L.
    • DANIELCZUK M.
    • ROMANOWSKA R.
    • WIKIEŁ P.
  • Zespoły muzyczne (rockowe) (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • SOSNOWSKI T.
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 6) Jolanta Piotrowicz
    • CICHMIŃSKA M.
    • JEDYNAK J.
    • KOBUS N.
    • KOBUS H.
    • ŚWIESZEWSKI J.
    • SOBCZAK G.

Kandydaci nieprzyjęci do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2019/20 – Nabór uzupełniający:

– GUMIELA P.
– KLICZKOWSKI A.
– KORZENIEWSKI I.

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit