Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Pałacu Młodzieży w naborze uzupełniającym w roku szkolnym 2014_2015 www

Strona główna » Aktualności » Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Pałacu Młodzieży w naborze uzupełniającym w roku szkolnym 2014_2015 www
RODZAJ ZAJĘĆPROWADZĄCYNazwiskoImiona
Rysunek, malarstwo, scenoGrażyna Jaśkiewicz-Steran
AdamskaJulia
BieńkiewiczMateusz
CentkowskaKarolina
CzajkowskiOskar
GęślaIzabela
JabłońskaUrszula
JakubowskaJulia
OlsztynBarbara
ProbolaAgnieszka
SamulDaria
StelmachowiczDorota
WasilewskaJulita
Plastyka dziecięcaAnna Markiewicz
Bielak-AndrzejczykIga
BlandaAnna Małgorzata
JabłońskaMałgorzata
KaroleckaPaulina
KirkisAneta
KobusNatalia
LudwiczakJulianna
MaliszewskaOliwia
NowakowskaZoja
PałuskaAlicja
PiłkaMiłosz Jan
PlutKornelia
SewerynAgnieszka
SucheckaOliwia
Plastyka młodzieżowaAnna Markiewicz
FilipekBartosz Jakub
SzubaAdrian
Rękodzieło artystyczneTeresa Jabłońska
BrejnakMarta
MagielnickaDominika
MałolepszySzymon
NeumannAleksandra
OlsztynBarbara
SewerynAgnieszka
StasiewiczMonika
SzajdekMaja Magdalena
WasilewskaJulita
ZałogaWiktoria
Plastyka dla najmłodszychAnita Raczyńska
BrejnakMarta
FormelaMartyna
KondzielewskaNina
KraszewskaWiktoria Maria
RaczyńskiRobert
RogalskiTymon
TeliczanNatalia
WasilewskiMichał
RysunekDawid Gołębiowski
CzajkowskiOskar
JakubowskaJulia
KaczmarczykPatrycja
RudnickaAleksandra
WojszelRozalia Anna
RzeźbaDawid Gołebiowski
KaczmarczykPatrycja
WojszelRozalia Anna
Historia sztukiBartosz Ordelewski
DudaMagdalena
MrózMarcelina
Grupa Archeo – rekonstruBartosz Ordelewski
SawkaNikola
FotografiaEwa Wieliczko
JabłońskaUrszula
MichalskaAnna Maria
OstrowskaKarolina
ProbolaAgnieszka
ŚnieńkowskiEmilian
TrukawkaPiotr
Jęz. angielskiBarbara Głownia
BałdygaGabriela
BednarskaWiktoria
KwiatkowskaNatalia
MościckiMateusz
NiksaŁukasz
PiłkaMiłosz Jan
PiłkaKonstanty Aleksander
SkarulMagdalena
TrukawkaPiotr
Projektowanie strojów i koEdyta Jurkowska
Bielak-AndrzejczykIga
JabłonowskaRóża
KowalczykNatalia
PiłkaMiłosz Jan
RozickaJulia
Rysunek i malarstwoMirosław Garniec
OlsztynBarbara
WasilewskaJulita
RękodziełoAlicja Borsiak-Śleszyńska
Bielak-AndrzejczykIga
CzaplickaMalka
CzerniakLena
KaraźniewiczEmilia
MagielnickaOliwia
OlenderJulia
PaszkiewiczZofia
RozickaJulia
WaszkielisAnna
Językowo-artystycznaIrmina Kaczor
JabłońskaMałgorzata
KondzielewskaNina
PałuskaAlicja
RogalskiTymon
ZakrzewskaAlicja
Grupa literackaKatarzyna Gagacka
ŁukaszewiczBohdan
WiśniewskaLena
Teatr IskierkaMałgorzata Najmowicz
ChodakowskaŁucja
KobusNatalia
KraszewskaWiktoria Maria
KwiatkowskaNatalia
DziennikarstwoMałgorzata Najmowicz
KaroleckaPaulina
Zajęcia umuzykalniająceGrażyna Kotarska
DeptułaJulia
FormelaMałgorzata
GryckoAntoni
GryckoBartosz
JaniszewskaZuzanna
JastrzębskaMarcelina
KalitaAntonina
TańskaAnastazja
TańskiKonstanty Maksymilian
TeliczanNatalia
WójcickaAgata
ZielińskiMateusz
Instrumenty klawiszoweGrażyna Kotarska
KorzeńAnna
MarchlińskaAlicja
NelkeMarta
PlutKornelia
SkowrońskaDominika
Twórcze zabawy dla najmłoMagda Marek
JaniszewskaZuzanna
JastrzębskaMarcelina
RaczyńskiMichał
TańskaAnastazja
TańskiKonstanty Maksymilian
TeliczanNatalia
Pracownia TeatralnaMagda Marek
ŻebrowskaAmelia
ŻebrowskaMaria
Zespół ludowy „Kłobuczki”Iwona Macewicz
BałonyJoanna
SkowrońskaDominika
SkowrońskaDaniela
Chór chłopięcyJózef Wojtkowiak
StasiewiczTomasz
Chór dziewczęcyJózef Wojtkowiak
WasilewskaAleksandra
WierzchowskaMaja
Grupy wokalneJudyta Mazur
KirkisAneta
KryczkaJulia
StarykJulia
WasilewskaAleksandra
WolakAlicja
Grupa wokalna dla dzieciTeresa Piekut
BałonyJoanna
KowalczykNatalia
NiksaMałgorzata
NiksaDawid
ŻarskaEmilia
Instrumenty klawiszoweTeresa Piekut
BednarskaWiktoria
BukowskiDaniel
DubickaKlaudia
KobusNatalia
KoźmińskiMichał
NiksaMałgorzata
ŚnieńkowskiStanisław
WoźnicaMichał
Gitara klasycznaMirosław Piekut
BanasikDominika
EmilianowiczWiktoria
KajsNikola
KarwowskiKonrad
KarwowskiKamil
MarszelewskiŁukasz
NiksaŁukasz
PodpirkoPatryk
SzuniewiczMonika
TrukawkaPiotr
UlewiczMilena
Gitara akordowa ze śpieweWaldemar Ciukszo
GacmanMaciej Marek
ŁukaszewiczBohdan
MaliszewskaOliwia
NelkeBartosz
PiliszekKinga
PrzybyłowskaRoksana
SkarulMagdalena
SkowrońskaDaniela
SucheckaOliwia
WasilewskaAleksandra
WedereiMaria
WirchanowiczMichalina
ŻurańskaKatarzyna
Zespół muzycznyWaldemar Ciukszo
GęślaIzabela
PodpirkoPatryk
Gitara klasycznaMichał Piekut
BednarskaWiktoria
Bielak-AndrzejczykIga
BobrowskaNatalia
BrzostowskiDawid
ChodakowskaŁucja
CzaplickaMalka
CzerniakLena
DeptułaMikołaj
JabłońskaMałgorzata
PałuskaAlicja
PonieważMaciej
SzymczakNikola
SzymczakWeronika
WalczakMarcel
Gitara turystycznaPiotr Zielonka
GronowskiNikodem
HołubekAleksandra
JaworowskaJulia
PlutKornelia
ZakrzewskaAlicja
PerkusjaTomasz Łukaszuk
PacholecAleksandra
PlutoMateusz
PodpirkoPatryk
ŚnieńkowskiEmilian
ZalewskaJoanna
Gitara akompaniująca ze śTomasz Łukaszuk
AdamskaJulia
PlutoMateusz
Grupy turystyczno-krajoznAlicja Opalińska
CzaplińskaZofia
KajsNikola
KarczmarczykAmelia Weronika
OstrowskaKarolina
PałuskaAlicja
PontusPatrycja
SkarulMagdalena
StarykJulia
SzajdekMaja Magdalena
TarabanAleksandra
ZduńczykNatalia
Grupy turystyczno- przyrodHelena Ślusarczyk
BiernackiAleks
FilipekBartosz Jakub
SzubaAdrian
Źeglarstwo turystyczneJolanta Piotrowicz
BlumJakub
BlumPaweł
CurkowskiAdam
DeptułaMikołaj
KędzierskaZofia
KnautLidia
MatejukWojciech
MatusiakHanna
OlakMateusz
OlakKamil Krzysztof
StankiewiczKonrad
StasalJonasz
WaszkielisAnna
WojciechowskiJerzy
Strzelecka BWiesław Mroczkowski
SawkaPartyk
ŚnieńkowskiEmilian
Brydż sportowy dla początkArkadiusz Cwirko
KarwowskiKonrad
Budowa i programowanie rPiotr Witkowski
DąbrowskiJakub
JabłonowskiWojciech
ŁukaszewiczBohdan
Budowa modeli latającychPiotr Witkowski
DąbrowskiJakub
DuddaNorbert
KarwowskiKamil
OsieckiBartosz
WysockiTymoteusz
Budowa modeli redukcyjnyPiotr Witkowski
BogdańskiBartosz
JabłonowskiWojciech
WasilewskiMichał
WirchanowiczMaciej
Kultura żywego sł. z elemenMagdalena Panasik
BałonyJoanna
GryckoBartosz
GryckoAntoni
JaniszewskaZuzanna
NiksaDawid
RogalskiTymon
TońskiFilip
Taniec sportowyMariola Sudzińska
BałdygaGabriela
CzaplickaMalka
EmilianowiczWiktoria
GrabowskaWaneska
KondzielewskaNina
KowalczykNatalia
MaliszewskaWiktoria
ZakrzewskaAlicja
Taniec irlandzkiMagdalena Faszcza
WojszelRozalia Anna
Taniec Latino& FlamencoMagdalena Faszcza
SokołowiczAnna Maria
ŻebrowskaMaria
ŻebrowskaAmelia
SzachyAndrzej Janczak
OlszewskiMateusz Rafał
WysockiTymoteusz
Turystyka z rekreacjąWanda Tuma
KraszewskaWiktoria Maria
LudwiczakJulianna
MaliszewskaOliwia
PałuskaAlicja
PiliszekKinga
RaczyńskiRobert
Jęz. niemiecki z turystykąMagdalena Wybrańska
BiernackiAleks
CzerniakLena
JakubowskaJulia
NiksaMałgorzata
UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit