Zapraszamy na „Lato z Pałacem Młodzieży”

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na „Lato z Pałacem Młodzieży”

Zapraszamy na Lato Z Pałacem Młodzieży – 25.06. – 9.07.2022 w godz. 9.00 – 13.30

  1. Na wycieczki prowadzone są zapisy w sekretariacie PM.
  2. Część zajęć jest odpłatna dla uczestników nie będących wychowankami.
  3. Wszelkie informacje dotyczące zajęć pod tel. 89/527-32-69 lub 512-225-433

sobota, 25 czerwca 2022 r.

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Hiszpański NATURAlnie od lat 8
Miejsce: Ogród PM
Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: Hiszpański NATURAlnie od lat 13
Miejsce: Ogród PM
Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Miejsce: Pałac / Wyjście na wystawę
Prowadzący: Katarzyna Oleszczuk i Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Miejsce: Pałac / Wyjście na wystawę
Prowadzący: Katarzyna Oleszczuk i Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży
Miejsce: Pałac / Wyjście na wystawę
Prowadzący: Katarzyna Oleszczuk i Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz

* – nie dotyczy wychowanków PM

poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)- do godziny 12.45-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211 Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Grupa Literacka (dzieci)
Miejsce: sala 3
Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: sala 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: sala 111
Prowadzący: Anka Markiewicz (zajęcia do 14.00)
Zajęcia: Lalkarstwo
Miejsce: sala 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Lalkarstwo
Miejsce: sala 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Lalkarstwo
Miejsce: sala 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Strzelectwo-Strzelanie z broni pneumatycznej stojąc.
Miejsce: Strzelnica
Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: Strzelectwo -Strzelanie z broni pneumatycznej stojąc
Miejsce: Strzelnica
Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: Brydż Sportowy
Miejsce: sala 304
Prowadzący: Arkadiusz Cwirko
Zajęcia: Brydż Sportowy
Miejsce: sala 304
Prowadzący: Arkadiusz Cwirko
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: sala 3 Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: sala 3 Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: sala 3 Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: Gry i zabawy w j. niemieckim
Miejsce: sala 20 Prowadzący: M. Wybrańska:
Zajęcia: Gry i zabawy w j. niemieckim.
Miejsce: sala 201 Prowadzący: M. Wybrańska
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: sala 8 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s. 8 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: sala 313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: sala 313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: sala 313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Obrazki z wełenki
Miejsce: sala 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Obrazki z wełenki
Miejsce: sala 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Obrazki z wełenki
Miejsce: sala 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: sala 5 (zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: sala 5(zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: sala 5(zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: STEPOWANIE & BODY PERCUSIÓN
dzieci 8-12 lat
Miejsce: sala 202 Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: STEPOWANIE & BODY PERCUSIÓN
MŁODZIEŻ 13+
Miejsce: sala 202 Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków pracowni Teatru Lalek
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków pracowni Teatru Lalek
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków pracowni Teatru Lalek

* – nie dotyczy wychowanków PM

wtorek, 28 czerwca 2022r.

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Ze strzelectwa sportowego
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Ze strzelectwa sportowego
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo –przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: sala 304 Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: sala 304 Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: sala 103 Koszt: 10 zł *
Prowadzący: O.Steranko
Zajęcia: Wakacje z gitarą
Miejsce: sala 310 Prowadzący: Mirek Piekut
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: sala 111 Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Grupa Literacka (młodzież)
Miejsce: sala 3 Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Grupa Literacka (młodzież)
Miejsce: sala 3 Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211 Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Hiszpański NATURAlnie od lat 8
Miejsce: Ogród PM
Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Fotografia i informatyka lubią się
Miejsce: 307 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Fotografia i informatyka lubią się
Miejsce: 307 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Umuzykalniające dla 2-3 latków
Miejsce: sala 110
Prowadzący: G. Kotarska, P. Zielonka
Zajęcia: Umuzykalniające dla 4-6 latków
Miejsce: sala 110
Prowadzący: G. Kotarska, P. Zielonka
Zajęcia: Monotypia na tkaninie
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Monotypia na tkaninie
Miejsce:s.206 Koszt: 10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Letnie przeboje z gitarą
Miejsce: Rada Osiedla Zatorze
Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje z gitarą
Miejsce: Rada Osiedla Zatorze
Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: linoryt
Miejsce: Turowskiego 3 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: linoryt
Miejsce: Turowskiego 3 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Wakacje z szachami
Miejsce: PM s. 8 Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Wakacje z szachami
Miejsce: PM. s. 8 Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: sala 3 Prowadzący: Ania Banasiak
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: sala 3 Prowadzący: Ania Banasiak

* – nie dotyczy wychowanków PM


środa, 29 czerwca 2022

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Wakacje z gitarą
Miejsce: s. 310 Prowadzący: Mirek Piekut
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań) (do godziny 12.45)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211 Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O. Steranko
Koszt: 10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: s. 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O. Steranko
Koszt: 10 zł * (zajęcia do 14.10)
Zajęcia: WARSZTAT GRY NA CAJONIE( 8-12 LAT)
grupa max. 10 osób
Miejsce: Aula Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: WARSZTAT GRY NA CAJONIE( 13+)
grupa max 10 osób
Miejsce: Aula
Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: POZNAJ CAJÓN- instrument perkusyjny
dzieci 8-12 lat ( grupa max 10 osób)
Miejsce: Aula 202 Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: POZNAJ CAJÓN- instrument perkusyjny
młodzież 13+ ( grupa max 10 osób)
Miejsce: Aula Prowadzący: Magda Faszcza
Zajęcia: Plecionki
Miejsce: s.206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Plecionki
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla wokalistów z Pracowni Wokalnej s.312 PM Alicja Kucharzewska-SamkoZajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM Alicja Kucharzewska-SamkoZajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM Alicja Kucharzewska-Samko
Zajęcia: Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej leżąc z podpórką. Koszt:10 zł *
Miejsce: Strzelnica ul. Wańkowicza
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej leżąc z podpórką. Koszt:10 zł *
Miejsce: Strzelnica
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: Spacer po Starym Mieście
Miejsce: s.201 i Stare Miasto, Prowadzący: Barbara Głownia
Zajęcia: Marszobieg z grami terenowymi
Miejsce: J. Długie lub s.110 Prowadzący: Wanda Tuma, N. Ciukszo
Zajęcia: Rysunek
Miejsce: sala 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Mirosław Garniec
Zajęcia: Rysunek
Miejsce: sala 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Mirosław Garniec
Zajęcia: Kompozycja muzyki tanecznej
(Instrumenty klawiszowe)
Miejsce: Zatorze Prowadzący: Adam Rosiński
Zajęcia: Kompozycja muzyki tanecznej (Instrumenty klawiszowe)
Miejsce: Zatorze Prowadzący: Adam Rosiński
Zajęcia: Kompozycja muzyki tanecznej (Instrumenty klawiszowe)
Miejsce: Zatorze Prowadzący: Adam Rosiński
Zajęcia:Teatr Tańca
Miejsce: V LO
Prowadzący: Aleksandra Jaworska-Kokot
Zajęcia:Teatr Tańca
Miejsce: V LO
Prowadzący: Aleksandra Jaworska-Kokot
Zajęcia: Plener nad jeziorem Długim i Ukiel
Miejsce: zbiórka PM Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Odpracowane 5.06.2022 Koncert “MAMY GŁOS”
Miejsce: Gietrzwałd Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj

* – nie dotyczy wychowanków PM

czwartek, 30 czerwca 2022

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia strzeleckie z karabinka pneumatycznego i sportowego na skupienie i punkty
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia strzeleckie z karabinka pneumatycznego i sportowego na skupienie i punkty
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O. Steranko
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103
Prowadzący: O. Steranko
Koszt:10 zł * (zajęcia do godziny 14.10)
Zajęcia: Tkanie na patykach
Miejsce: Plac przy PM Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Tkaniny na patykach
Miejsce: Plac przy PM Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s. 201 Prowadzący: B.Głownia
Zajęcia: Trening łucznictwa tradycyjnego Łuczników Jakubowych.
Miejsce: Teren Sportowy Pogotowia Opiekuńczego
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Cyfrowa obróbka plików
Miejsce: 307
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Cyfrowa obróbka plików
Miejsce: 307
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy.
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa Piekut
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy i gitarę
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa i Mirek Piekut
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy i gitarę
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Koszt: 10 zł *
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Koszt:10 zł * (zajęcia do 14.00)
Zajęcia: Malarstwo Inspiracje zielonością
Miejsce: 204/ ogród
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Malarstwo Inspiracje zielonością
Miejsce: 204/ ogród
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Malarstwo Inspiracje zielonością
Miejsce: 204/ ogród
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Odpracowane 14.05.2022 występ – “Mój zabytek”
Miejsce: PM Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Kultura Żywego Słowa
Miejsce sala 313
Prowadząca: M. Panasik-Amri
Zajęcia: Kultura Żywego Słowa
Miejsce: sala 313
Prowadzący: M. Panasik-Amri
Zajęcia: Wakacje z szachami
Miejsce: PM.s.8
Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Wakacje z szachami
Miejsce: PM.s.8
Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Teatr Tańca
Miejsce: V LO
Prowadzący: Aleksandra Jaworska- Kokot
Zajęcia: Teatr Tańca
Miejsce: V LO
Prowadzący: Aleksandra Jaworska- Kokot

* – nie dotyczy wychowanków PM

piątek, 1 lipca 2022 r.

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Obóz turystyczno-artystyczny
Miejsce: Giżycko
Prowadzący: Patrycja Bałabańska
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111
Prowadzący: Anna Markiewicz/Mirosław Garniec
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111
Prowadzący: Anna Markiewicz/Mirosław Garniec
Koszt:10 zł * (zajęcia do godziny14.00)
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103 Koszt: 10 zł *
Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103 Koszt: 10 zł *
Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko (zajęcia do godziny 14.10)
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: PM s.3 Prowadzący: Jarosław Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: PM s.3 Prowadzący: Jarosław Hacia
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: Bartosz Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: Bartosz Ordelewski
Zajęcia: Wizyta w BWA i Muzeum Nowoczesności
Miejsce: s. 201 i wyjście z PM, Koszt:10 zł * Prowadzący: Barbara Głownia, Teresa Jabłońska
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo zapałczane – budujemy np. model domu
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Sesja nagraniowa (audio/wideo) instrumentów klawiszowych
Miejsce: s. 312 Prowadzący: Adam Rosiński
Zajęcia: Sesja nagraniowa (audio/wideo) we współpracy z pracownią instrumentów klawiszowych
Miejsce: s. 307 Prowadzący: Michał Kupisz
Zajęcia: Plastyka dziecięca
Miejsce: Pałac Koszt:10 zł *
Prowadzący: Joanna Rostańska
Zajęcia: Plastyka dziecięca
Miejsce: Pałac Koszt:10 zł *
Prowadzący: Joanna Rostańska
Zajęcia: Duchy z naszego ogrodu-ceramika
Miejsce: PM s. 7 / ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Duchy z naszego ogrodu- ceramika
Miejsce: PM s. 7 / ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Duchy z naszego ogrodu-ceramika
Miejsce: PM s. 7 / ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Marszobieg z grami terenowymi.
Miejsce: J. Długie s.110
Prowadzący: Wanda Tuma-Samusionek, N. Ciukszo

* – nie dotyczy wychowanków PM


poniedziałek, 4 lipca 2022 r.

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Lalkarstwo
Miejsce: sala nr 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Lalkarstwo
Miejsce: sala nr 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Markiewicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Markiewicz
Zajęcia: Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej stojąc.
Miejsce: Strzelnica Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej stojąc.
Miejsce: Strzelnica Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej –
s. 312 PM
Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko
Zajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM
Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic castle
Zatorze Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic Castle
Zatorze Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic Castle
Zatorze Koszt:10 zł * (Zajęcia do 15.00 )
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312 Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: PM s.3 Prowadzący: Jarosław Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: PM s.3 Prowadzący: Jarosław Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: PM s.3 Prowadzący: Jarosław Hacia
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: PM s.313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: PM s.313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)- do godziny 12.45-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211 Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Grupa Literacka (dzieci)
Miejsce: sala nr 3
Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Brydż Sportowy
Miejsce: s. 304
Prowadzący: Arkadiusz Cwirko
Zajęcia: Brydż Sportowy
Miejsce: s. 304
Prowadzący: Arkadiusz Cwirko
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5 (zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5 (zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5 (zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Gry i zabawy w j. niemieckim.
Miejsce: sala 201 Prowadzący: M. Wybrańska
Zajęcia: Gry i zabawy w j. niemieckim.
Miejsce: sala 201 Prowadzący: M. Wybrańska
Zajęcia: Nasza własna gra planszowa
Miejsce: s. 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Nasza własna gra planszowa
Miejsce: s. 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
:Zajęcia: Nasza własna gra planszowa
Miejsce: s. 204 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków Teatru Lalek
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków Teatru Lalek
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: SP 12 (Turowskiego)
Prowadzący: Ania Banasiak
Tylko dla wychowanków Teatru Lalek

* – nie dotyczy wychowanków PM

wtorek, 5 lipca 2022

Zajęcia: Strzelectwa sportowego z broni pneumatycznej i kulowej
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrozko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Strzelectwa sportowego z broni pneumatycznej i kulowej
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrozko
Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic Castle
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic Castle
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Magic Castle
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O.Steranko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM
sala 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O.Steranko
Koszt:10 zł * (zajęcia do 14.10)
Zajęcia: Linoryt
Miejsce: Turowskiego 3 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Linoryt
Miejsce: Turowskiego 3 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Wakacje z gitarą
Miejsce: s. 310
Prowadzący: Mirek Piekut
Zajęcia: Grupa Literacka (młodzież)
Miejsce: sala nr 3
Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Grupa Literacka (młodzież)
Miejsce: sala nr 3
Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312
Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312
Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Dziecięcy Zespół Wokalny
Miejsce: sala 312
Prowadzący: Ola Janicka
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)- do godziny 12.45-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211 Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Wakacje z szachami
Miejsce: PM sala 8
Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Wakacje z szachami (10.30 -12,45)
Miejsce: PM sala 8
Prowadzący: Andrzej Janczak
Zajęcia: Modelarstwo kartonowe – T-34 i Tygrys
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Z cyklu Wycieczki jednodniowe “Pociągiem do…” Aneta Jastrzębska (grupy maksymalnie 15 osobowe, tylko pałacowi turyści)
5.07 – Giżycko 8.00 – 16.00
Zajęcia: Tkanie z traw i liści
Miejsce: Zbiórka s. 206 Koszt:10 zł * Prowadzący: T.Jabłońska, B.Głownia
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: PM, s. 304
Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia: Warsztaty portretu plenerowego
Miejsce: PM
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Warsztaty portretu plenerowego
Miejsce: PM
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: Rada Osiedla Zatorze
Prowadzący: M.Hacia
Zajęcia: Letnie przeboje na gitarę
Miejsce: Rada Osiedla Zatorze
Prowadzący: M.Hacia
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Umuzykalniające dla 2-3 latków
Miejsce: PM .s.110
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Umuzykalniające dla 3-4 latków
Miejsce: PM s. 110
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Umuzykalniające dla 5-6 latków
Miejsce: PM s. 110
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Liściem i kwiatem malowane
Miejsce: 204\ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Liściem i kwiatem malowane
Miejsce: 204\ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Liściem i kwiatem malowane
Miejsce: 204\ogród Koszt:10 zł *
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5(zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5(zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza Prowadzący:Jolanta Piotrowicz

* – nie dotyczy wychowanków PM

środa, 6 lipca 2022

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM
Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko
Zajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM
Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko
Zajęcia dla Wokalistów z Pracowni Wokalnej – s.312 PM
Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko
Z cyklu Wycieczki jednodniowe “Pociągiem do…” Aneta Jastrzębska i N. Ciukszo (grupy maksymalnie 15 osobowe, tylko pałacowi turyści)
6.07- Iława 8.00 – 16.00
Zajęcia: Wakacje z gitarą
Miejsce: s. 310 Prowadzący: Mirek Piekut
Zajęcia: Rysunek artystyczny (zajęcia do 14.10)
Miejsce: PM sala 103 Koszt: 10 zł *
Prowadzący: O.Steranko
Zajęcia: Rysunek artystyczny (zajęcia do 14.10)
Miejsce: PM sala 103 Koszt:10 zł *
Prowadzący: O.Steranko
Zajęcia: Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej klęcząc
Miejsce: Strzelnica Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia:Strzelectwo – Strzelanie z broni kulowej klęcząc
Miejsce: Strzelnica Koszt:10 zł *
Prowadzący: W. Mroczkowski
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: s. 304 i ogród PM
Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: s. 304 i ogród PM
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – przygotowanie strojów oraz oporządzenia do obozu Grunwaldzkiego
Miejsce: s. 304 i ogród PM
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych
Miejsce: PM sala 5 (zajęcia dla wychowanków)
Prowadzący: Tomek Łukaszuk
Zajęcia: Pracownia Piosenki (studio nagrań)-zajęcia dla wychowanków Pracowni Piosenki
Miejsce: sala 211
Prowadzący: Judyta Mazur
Zajęcia: Teatr Tańca
Miejsce: V LO Prowadzący: A. Jaworska-Kokot
Zajęcia: Teatr Tańca
Miejsce: V LO Prowadzący: A. Jaworska-Kokot
Zajęcia: Teatr lalek
Miejsce: sala 3
Prowadzący: H. Banaszak
Zajęcia: Wycieczka do galerii
Miejsce: Pałacowy hol
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Kultura Żywego Słowa
Miejsce: Sala 313
Prowadzący: Magdalena Panasik
Zajęcia: Kultura Żywego Słowa
Miejsce: sala 313
Prowadzący: Magdalena Panasik
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s.206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s.206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska

* – nie dotyczy wychowanków PM

czwartek, 7 lipca 2022

Zajęcia: Strzelectwa sportowego karabinu pneumatycznego i sportowego
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Strzelectwa sportowego karabinu pneumatycznego i sportowego
Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Malarstwo, plastyka
Miejsce: PM sala 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anna Stankiewicz – Odoj
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103
Prowadzący: O.Steranko
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103
Prowadzący: O.Steranko
Koszt:10 zł * (zajęcia do 14.10)
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy.
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa Piekut
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy i gitarę.
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa i Mirek Piekut
Zajęcia: Melodie klasyczne na instrument klawiszowy i gitarę.
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Teresa i Mirek Piekut
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: s. 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: sala 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: Trening łucznictwa tradycyjnego Łuczników Jakubowych.
Miejsce: Teren Sportowy Pogotowia Opiekuńczego
Prowadzący: B.Ordelewski
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka- Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka- Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy instrumencie
Miejsce: Biblioteka – Dajtki
Prowadzący: Grażyna Kotarska
Zajęcia: Modelarstwo kartonowe – T-34 i Tygrys
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo kartonowe – T-34 i Tygrys
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Modelarstwo kartonowe – T-34 i Tygrys
Miejsce: sala 4 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Koncert muzyczny
Miejsce: Plac Pułaskiego
Prowadzący: Tomek Łukaszuk

* – nie dotyczy wychowanków PM

piątek, 8 lipca 2022

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: English is Fun
Miejsce: s.201 Prowadzący: B. Głownia
Z cyklu Wycieczki jednodniowe “Pociągiem do…” Aneta Jastrzębska (grupy maksymalnie 15 osobowe, tylko pałacowi turyści)
8.07 – Nidzica 9.00 – 14.00
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103
Prowadzący: O. Steranko*
Koszt:10 zł *
Zajęcia: Rysunek artystyczny
Miejsce: PM sala 103
Prowadzący: O. Steranko
Koszt:10 zł * (zajęcia do 14.00)
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Binarna biżuteria
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Binarna biżuteria
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia English & Art.
Prowadzący: Małgorzata Laskowska
Binarna biżuteria
sala 204 Koszt:10 zł *
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – organizacja i przygotowania do obozu Grunwaldzkiego.
Miejsce: s. 304 i ogród PM
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – organizacja i przygotowania do obozu Grunwaldzkiego.
Miejsce: s. 304 oraz ogród PM
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia dla uczestników Grupy Archeo – organizacja i przygotowania do obozu Grunwaldzkiego.
Miejsce: s. 304 oraz ogród PM
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Plastyka dziecięca
Miejsce: s. 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Joanna Rostańska
Zajęcia: Plastyka dziecięca
Miejsce: s. 115 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Joanna Rostańska
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Żeglarstwo
Miejsce: Baza
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe
Miejsce: 111 Koszt:10 zł *
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Kontynuacja zajęć z sesji nagraniowej (audio/wideo) we współpracy z pracownią instrumentów klawiszowych – montaż materiałów. Miejsce: s. 307 Prowadzący: Michał Kupisz
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Rękodzieło
Miejsce: s. 206 Koszt:10 zł *
Prowadzący: T. Jabłońska

sobota, 9 lipca 2022

9.00 – 10.30

10.30 – 12.00

12.00 – 13.30

Zajęcia: Wycieczka po Olszynie
Miejsce: Ogród PM/teren
Prowadzący: Katarzyna Oleszczuk
Zajęcia: Wycieczka
Miejsce: Ogród PM/ teren
Prowadzący: Katarzyna Oleszczuk


Ponadto zapraszamy na:

  1. VIII Obóz Turystyczno- Artystyczny 29.06 – 5.07.2022 r.:
  • Kierownika – Alicja Opalińska (29.06 – 5.07.2022)
  • wychowawca – Patrycja Bałabańska (29.05 – 5.07.2022)
  • wychowawca – Michał Piekut (29.05 – 5.07.2022)
  • wychowawca – Mariola Sudzińska (29.06 – 2.07.2022)
  • wychowawca – Kasia Oleszczuk (1 – 4.07.2022)
  1. XL Obóz wędrowny – KARKONOSZE 2022 r. (13 – 22.07.2022) – kierownik – Alicja Opalińska
  2. Warsztaty formacji RYTM & FUN “taneczny rozruch” czwartek 18 sierpnia godz. 10.30 – 13.30 – prowadząca M. Faszcza
  3. Obóz grunwaldzki Grupy Archeo 12 – 17.07.2022 – prowadzący Bartosz Ordelewski

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit