Lato z Pałacem Młodzieży

Strona główna » Aktualności » Lato z Pałacem Młodzieży

Uwaga! W tym roku, w trosce o bezpieczeństwo, nasze letnie propozycje skierowane są wyłącznie do naszych wychowanków (stałych uczestników naszych zajęć). 

poniedziałek, 29 czerwca 2020 r.

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia: Projektowanie i wykonywanie lalek.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Projektowanie i wykonywanie lalek.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

 
Zajęcia: Letni trening brydżowy.

Miejsce: PM, ogród lub sala 304

Prowadzący: Arkadiusz Cwirko

Zajęcia: Letni trening brydżowy.

Miejsce: PM, ogród lub sala 304

Prowadzący: Arkadiusz Cwirko

Zajęcia: Letni trening brydżowy.

Miejsce: PM, ogród lub sala 304

Prowadzący: Arkadiusz Cwirko

Zajęcia: Taniec jest wszędzie – warsztaty tańca dla dzieci w wieku 10+.

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący zajęcia: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Taniec jest wszędzie – warsztaty tańca dla dzieci w wieku 10+.

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący zajęcia: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Taniec jest wszędzie – warsztaty tańca dla dzieci w wieku 7+.

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący zajęcia: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

 
Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 
Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Zabawy i gry ruchowe – biegamy, rzucamy.

Miejsce: PM plac lub sala

Prowadzący: Wanda Tuma

Zajęcia: Zabawy i gry ruchowe – skaczemy.

Miejsce: PM plac lub sala

Prowadzący: Wanda Tuma

Zajęcia: Zabawy i gry ruchowe – skaczemy.

Miejsce: PM plac lub sala  110

Prowadzący: Wanda Tuma

Zajęcia: Język niemiecki dla początkujących –

od lat 7.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Magda Wybrańska

Zajęcia: Język niemiecki dla początkujących –

od lat 7.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Magda Wybrańska

Zajęcia: Język niemiecki dla początkujących – od lat 10.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Magda Wybrańska

Zajęcia: Tańce narodowe – mazur.

Miejsce: PM, Ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy,

wiek 7-9 lat, cz. I.

Miejsce: PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 10-13 lat, cz.I.

Miejsce: PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

 
Zajęcia teatru lalek: Robimy lalki i uczymy się nimi grać.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia teatru lalek: Robimy lalki i uczymy się nimi grać.

Miejsce: Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia teatru lalek: Robimy lalki i uczymy się nimi grać.

Miejsce: Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

 Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

 
 Zajęcia tańca nowoczesnego: Nagrywamy teledysk, grupa 9 -13 lat.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

Zajęcia tańca nowoczesnego: Nagrywamy teledysk, grupa 9 -13 lat.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

 

 

wtorek, 30 czerwca 2020

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
 Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Gra na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gra na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gra na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów Pracowni Piosenki.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomek Łukaszuk i Judyta Mazur

Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów Pracowni Piosenki.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomek Łukaszuk i Judyta Mazur

Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów Pracowni Piosenki.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomek Łukaszuk i Judyta Mazur

 Warsztaty literackie dla początkujących (od 14 lat).

Miejsce:  PM, sala 3

Prowadzący: Katarzyna Gagacka

Warsztaty literackie dla początkujących (od 14 lat).

Miejsce:  PM, sala 3

Prowadzący: Katarzyna Gagacka

Zajęcia rzeźby i rysunku: Interdyscyplinarne zajęcia z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Interdyscyplinarne zajęcia z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Interdyscyplinarne zajęcia z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż” (od 12 Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż” (od 12 Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż” (od 12 Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM,  sala 111

Prowadzący: Anna Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM,  sala 111

Prowadzący: Anna Markiewicz

Zajęcia: Sztukodziałanie – sztuka ziemi.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Sztukodziałanie – sztuka ziemi.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Sztukodziałanie – sztuka ziemi.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Zrób szpagat ? Trening taneczny z rozciąganiem.

Miejsce: PM, aula 202/ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Zrób szpagat ? Trening taneczny z rozciąganiem.

Miejsce: PM, aula 202/ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Zrób szpagat ? Trening taneczny z rozciąganiem.

Miejsce: PM, aula 202/ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia fotograficzne: Plener w pałacowym ogrodzie.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia fotograficzne: Plener w pałacowym ogrodzie.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia fotograficzne: Plener w pałacowym ogrodzie.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara i ukulele dla średniozaawansowanych.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

 Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 
Zajęcia: Hiszpania teatralnie – tworzymy spektakl kamishibai – dzieci w wieku 10+.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Magda Faszcza

Zajęcia: Hiszpania teatralnie – tworzymy spektakl kamishibai – dzieci w wieku 10+.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Magda Faszcza

Zajęcia: Hiszpania teatralnie – tworzymy spektakl kamishibai – dzieci w wieku 10+.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Magda Faszcza

Zajęcia: Wyścigi rzędów na wesoło.

Miejsce: PM, ogród lub sala

Prowadzący Wanda Tuma

Zajęcia: Zabawy i gry z mocowaniem.

Miejsce: PM, ogród lub sala

Prowadzący: Wanda Tuma

 
Zajęcia: Tańce narodowe – polonez.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: Tańce narodowe – kujawiak.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: Tańce narodowe – krakowiak.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

 
Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa na terenie budynku i podwórka.

Miejsce:  PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa na terenie budynku i ogrodu.

Miejsce:  PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa na terenie budynku i ogrodu.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

 
Zajęcia Teatru Lalek:“ Kłopot” – zabawa teatralna  na podstawie książki Iwony Chmielewskiej.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia Teatru Lalek: “ Kłopot” – zabawa teatralna  na podstawie książki Iwony Chmielewskiej.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Hanna Banasiak

 
Zajęcia modelarstwa: „Budujemy nowy dom” – model budynku mieszkalnego z zapałek. Uczniowie starszych klasy VI,VII i VIII SP oraz szkół średnich.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia modelarstwa: „Budujemy nowy dom” – model budynku mieszkalnego z zapałek. Uczniowie starszych klasy VI,VII i VIII SP oraz szkół średnich.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia modelarstwa: „Budujemy nowy dom” – model budynku mieszkalnego z zapałek. Uczniowie starszych klasy VI,VII i VIII SP oraz szkół średnich.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

 

 

środa, 1 lipca  2020

 Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: SP nr 12, Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: SP nr 12, Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7 – Jaki to kwiat?

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7 – Jaki to kwiat?

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7 – Jaki to kwiat?

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Z fotografią za pan brat.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Z fotografią za pan brat.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

 
Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara i ukulele dla średniozaawansowanych.

Miejsce: PM, sala 310,

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia wokalne dla dzieci 9 -12 lat.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

 
Zajęcia: Rzeźba i rysunek. Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce:  PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia: Rzeźba i rysunek. Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

 
Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Flamenco OLE! dzieci 7+.

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Flamenco OLE! dzieci 10+.

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Flamenco OLE!

Miejsce: PM, aula lub ogród

Prowadzący: Magdalena Faszcza

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 
Zajęcia: J. niemiecki dla początkujących, od lat 7.

Miejsce: PM, sala 8

Prowadzący: Magda Wybrańska

Zajęcia: J. niemiecki dla początkujących od lat 10.

Miejsce: PM, sala nr 8

Prowadzący: Magda Wybrańska

Zajęcia: J. niemiecki dla początkujących od lat 12.

Miejsce: PM, sala nr 8

Prowadzący: Magda Wybrańska

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży .

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Tańce narodowe – oberek.

Miejsce: PM, sala 110/ogród

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 7 – 9 lat, cz. II.

Miejsce:  PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 10-13 lat, cz. II.

Miejsce:  PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: English & Art – tworzenie gier na platformie LearningApps po angielsku.

Miejsce:  sala Pałacu Młodzieży

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia: English & Art – tworzenie gier na platformie LearningApps po angielsku.

Miejsce:  sala Pałacu Młodzieży

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia: Żywioły – woda – zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce:  ogród przy Pałacu, lub sala nr 6

Prowadzący: Natalia Tejs

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Magia dźwięków – zabawy muzyczne dla najmłodszych.

Miejsce: Zatorze, Jagiellońska 12

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Magia dźwięków – zabawy muzyczne dla najmłodszych.

Miejsce: Zatorze, Jagiellońska 12

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Magia dźwięków – zabawy muzyczne dla najmłodszych.

Miejsce: Zatorze, Jagiellońska 12

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Teatr Lalek – wyobraźnia w teatrze.

Miejsce:  sala Pałacu Młodzieży

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12. Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12. Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: Choreografia teatru tańca.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Choreografia teatru tańca.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Choreografia teatru tańca.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

 Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM,  sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce:  PM, ssala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie.

Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magdalena Marek

 

 

 

czwartek, 2 lipiec 2020

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: Dobry portret mile widziany.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Dobry portret mile widziany.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

 
Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7- Jaki to kwiat.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7 – Jaki to kwiat.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

 
Zajęcia: Warsztaty j. migowego (początkujący).

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Magdalena Panasik

Zajęcia: Warsztaty j. migowego (początkujący).

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Magdalena Panasik

 
Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu. kołowego.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu. kołowego.

PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu. kołowego.

PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

 Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 Lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

Zajęcia: Warsztaty szachowe w plenerze z podziałem na grupy: początkująca.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Andrzej Janczak

 Zajęcia: Śpiewanie piosenek turystycznych z akompaniamentem gitary grupa początkująca.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Piotr Zielonka

Zajęcia: Śpiewanie piosenek turystycznych z akompaniamentem gitary grupa drugoroczna.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Piotr Zielonka

Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara i ukulele dla średniozaawansowanych.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

 
 

Zajęcia: Strzelamy z broni sportowej i pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

 

Zajęcia: Strzelamy z broni sportowej i pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

 
 Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko Pogotowia Opiekuńczego w Olsztynie, ul. W. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko Pogotowia Opiekuńczego w Olsztynie, ul. W. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Irlandia teatralnie – tworzymy spektakl z elementami tańca i teatrzyku kamishibai – dla dzieci 7+.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Irlandia teatralnie – tworzymy spektakl z elementami tańca i teatrzyku kamishibai – dla dzieci 7+.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Magdalena Faszcza

Zajęcia: Irlandia teatralnie – tworzymy spektakl z elementami tańca i teatrzyku kamishibai – dla dzieci 7+.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Magdalena Faszcza

 Zajęcia: Letnie melodie na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Letnie melodie na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Warsztaty perkusyjne dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: Dynamiczna gra perkusisty – zajęcia dla dzieci SP

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: Warsztaty perkusyjne dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie. Miejsce: Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magda Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie. Miejsce: Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magda Marek

Zajęcia: Warsztaty teatralno-recytatorskie. Miejsce: Miejsce: PM, sala 110

Prowadzący: Magda Marek

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

 

piątek, 3 lipiec  2020 r.

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: Nakręć się i stwórz film z wakacji telefonem – cz.1  Jak tworzyć poprawne i ciekawe ujęcia filmowe. A,B,C – wideoreportażu.

Miejsce: PM, ogród i sala 307

Prowadzący: Michał Kupisz

Zajęcia: Nakręć się i stwórz film z wakacji telefonem – cz.1 Jak tworzyć poprawne i ciekawe ujęcia filmowe. A,B,C – wideoreportażu.

Miejsce: PM, ogród i sala 307

Prowadzący: Michał Kupisz

Zajęcia: Nakręć się i stwórz film z wakacji telefonem – cz.1 Jak tworzyć poprawne i ciekawe ujęcia filmowe. A,B,C – wideoreportażu.

Miejsce: PM, ogród i sala 307

Prowadzący: Michał Kupisz

Zajęcia: ArtEspanol – Świat sztuki bez tajemnic. Tworzenie prac zainspirowanych dziełami wielkich artystów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Joanna Rostańska

Zajęcia: ArtEspanol – Świat sztuki bez tajemnic. Tworzenie prac zainspirowanych dziełami wielkich artystów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Joanna Rostańska

 
 Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia: Letnie piosenki na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Letnie piosenki na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Adam Rosiński

 
Zajęcia: Żywioły: woda. Zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce: PM, sala nr 110 lub aula/ogród Prowadzący: Natalia Tejs

  
 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Budujemy nowy dom. Model budynku jednorodzinnego z zapałek Cz III. Kontynuacja zajęć z 30 czerwca i 2 lipca.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy nowy dom. Model budynku jednorodzinnego z zapałek Cz III. Kontynuacja zajęć z 30 czerwca i 2 lipca.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy nowy dom. Model budynku jednorodzinnego z zapałek Cz III. Kontynuacja zajęć z 30 czerwca i 2 lipca.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia, ciekawostki) + gra terenowa budynek i podwórko pałacowe.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia, ciekawostki) + gra terenowa budynek i podwórko pałacowe.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia, ciekawostki) + gra terenowa budynek i podwórko pałacowe.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: Warsztaty perkusyjne dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: Dynamiczna gra perkusisty – zajęcia dla dzieci SP

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

 
Zajęcia: Magiczny świat tańca – wyraź ruchem, co tylko chcesz – dzieci 8+.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Magiczny świat tańca – wyraź ruchem, co tylko chcesz – dzieci 8+.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Magiczny świat tańca – wyraź ruchem, co tylko chcesz – dzieci 8+.

Miejsce: PM, 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

 Zajęcia: Dance, Dance, Dance – nauka wybranych kroków, choreografii z programu TVP2.

I ty możesz to zatańczyć!!!  dzieci 9-13 lat.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

Zajęcia: Dance, Dance, Dance – nauka wybranych kroków, choreografii z programu TVP2.

I ty możesz to zatańczyć!!!  dzieci 9-13 lat.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

 

poniedziałek, 6 lipca 2020 r.

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: Tańce narodowe – mazur.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 7-9 cz. I.

Miejsce:  PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 10-13 cz. I.

Miejsce: PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Projektowanie i wykonywanie lalek.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Projektowanie i wykonywanie lalek.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Projektowanie i wykonywanie lalek.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

 Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko pogotowia opiekuńczego przy ul. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko pogotowia opiekuńczego przy ul. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

 Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Zabawy i gry ruchowe zwinnościowe.

Miejsce: PM, ogród lub sala

Prowadzący: Wanda Tuma

  
Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Gramy na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

 Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

 
 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: Pm, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

 
 Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312 Prowadzący:

Aleksandra Janicka

Zajęcia: strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

Zajęcia: strzelectwo sportowe z broni pneumatycznej.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

 
 Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce:  PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu gąsienicowego.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy modele latające – styropianowo-drewniane

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy modele latające – styropianowo-drewniane

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

 Zajęcia Teatru Lalek: “Zmiażdż dżdżownicę”-warsztat pracy aktora.

Miejsce: PM, sala

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia Teatru Lalek: “Zmiażdż dżdżownicę”-warsztat pracy aktora.

Miejsce: PM, sala

Prowadzący: Hanna Banasiak

Zajęcia Teatru Lalek: “Zmiażdż dżdżownicę”-warsztat pracy aktora.

Miejsce: PM, sala

Prowadzący: Hanna Banasiak

 

wtorek, 7 lipca 2020

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
 Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Grażyna Kotarska

 Zajęcia: Gry i zabawy planszowe (i nie tylko) dla młodzieży od 14 lat.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Katarzyna Gagacka

Zajęcia: Gry i zabawy planszowe (i nie tylko) dla młodzieży od 14 lat.

Miejsce: PM, sala 3

Prowadzący: Katarzyna Gagacka

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

Zajęcia English & Art: Słuchamy, śpiewamy, rozumiemy.

Miejsce: PM, sala

Prowadzący: Małgorzata Laskowska-Trukawka

 
Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara i ukulele dla średniozaawansowanych.

Miejsce:  PM, sala 310,

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Sztukodziałanie – Pluszowy Brontozaur.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Sztukodziałanie – Pluszowy Brontozaur.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Sztukodziałanie – Pluszowy Brontozaur.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Judyta Mazur

Zajęcia strzelectwa  sportowego: Strzelanie z karabinu sportowego i pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

Zajęcia strzelectwa  sportowego: Strzelanie z karabinu sportowego i pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

 
Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów lub zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów lub zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Sesja nagraniowa dla wokalistów lub zespołów rockowych.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Tomasz Łukaszuk

Zajęcia: Tańce narodowe – polonez.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: Tańce narodowe – kujawiak.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: Tańce narodowe – krakowiak.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

 Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce:  PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Wakacje z gitarą i śpiewem.

Miejsce:  PM, sala 3

Prowadzący: Maciej Hacia

 Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: Magiczny świat tańca – wyraź ruchem, co tylko chcesz – dzieci 6-8 lat.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Choreografia teatru tańca 8+.

Miejsce: PM, aula/podwórko

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Choreografia teatru tańca 8+.

Miejsce: PM, aula/podwórko

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Muzykowanie na perkusji.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: Muzykowanie na perkusji.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: Muzykowanie na perkusji.

Miejsce: PM, sala 5

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia: Wywoływanie plików RAW – współczesna ciemnia (obróbka cyfrowa).

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Wywoływanie plików  RAW – współczesna ciemnia (obróbka cyfrowa).

Miejsce: Pm, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

 
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia  i ciekawostki).

Miejsce: PM, sala 303 lub ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci” cd. gra terenowa.

Miejsce: PM, sala 303 lub ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

 Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia  i ciekawostki).

Miejsce: PM, sala 303 lub ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

środa, 8  lipca 2020

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
 Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia: Linoryt.

Miejsce: ZSO Nr 4, ul. Turowskiego 3

Prowadzący: Agnieszka Przełomiec

Zajęcia plastyczne: Tworzymy ilustracje do warmińskiej legendy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia plastyczne: Tworzymy ilustracje do warmińskiej legendy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia plastyczne: Tworzymy ilustracje do warmińskiej legendy.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Rekonstrukcje strojów średniowiecznych oraz wykonywanie strzał łuczniczych.

Miejsce: PM, sala 304

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

 Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: Marszobieg terenowy.

Miejsce: PM, ogród

Prowadzący: Wanda Tuma

  
Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z karabinka pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

Zajęcia: Strzelectwo sportowe z karabinka pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Wiesław Mroczkowski

 
Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

 
Zajęcia: Wokalne dla młodzieży

Miejsce: PM, 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

Zajęcia: Wokalne dla młodzieży

Miejsce: Pm, 312

Prowadzący: Alicja Kucharzewska-Samko

 
Zajęcia: Tańce narodowe – oberek.

Miejsce: PM, ogród lub sala 110

Prowadzący: Aneta Jastrzębska i Waldemar Ciukszo

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 7 – 9 cz. II.

Miejsce: PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: “Spacerki po Olsztynie” – tworzenie miejskiej gry na podstawie książki Alojzego Śliwy, wiek 10-13 cz. II.

Miejsce: PM, sala 303

Prowadzący: Aneta Jastrzębska

Zajęcia: Dobry portret mile widziany – warsztaty fotograficzne.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Dobry portret mile widziany – warsztaty fotograficzne.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

 
Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

 Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Tworzenie akompaniamentu do wybranych piosenek.

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Józef Wojtkowiak

  
Zajęcia: Żywioły – woda – zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce: ogród przy Pałacu, Aula, lub 110

Prowadzący: Natalia Tejs

Zajęcia: Żywioły – woda – zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce: ogród przy Pałacu, Aula, lub 110

Prowadzący: Natalia Tejs

Zajęcia: Żywioły – woda – zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce: ogród przy Pałacu, Aula, lub 110

Prowadzący: Natalia Tejs

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

 
Zajęcia: Sesja nagraniowa utworów wykonywanych na keyboardzie.

Miejsce: Zatorze, Jagiellońska 12

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Sesja nagraniowa utworów wykonywanych na keyboardzie.

Miejsce: Zatorze, Jagiellońska 12

Prowadzący: Adam Rosiński

 

 

czwartek, 9 lipca 2020

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
 Zajęcia: “Autoportrety – kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów /młodzież od 12 lat/.

Miejsce: PM, sala 103 lub zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety – kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów /młodzież od 12 lat/.

Miejsce: PM, sala 103 lub zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

 Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Rozśpiewane lato.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Aleksandra Janicka

Zajęcia: Warsztaty j. migowego (początkujący).

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Magda Panasik

Zajęcia: Warsztaty j. migowego (początkujący).

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Magda Panasik

 
Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

Zajęcia: Plastyka dla dzieci od lat 7.

Miejsce: PM, sala 204

Prowadzący: Alicja Borsiak

 Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko pogotowia opiekuńczego w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia: Łucznictwo historyczne.

Miejsce: Boisko pogotowia opiekuńczego w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 5A

Prowadzący: Bartosz Ordelewski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

Zajęcia rzeźby i rysunku: Zajęcia interdyscyplinarne z zakresu sztuk plastycznych.

Miejsce: PM, sala 7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski

 
 Zajęcia: Śpiewanie piosenek turystycznych z akompaniamentem gitary – grupa początkująca

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Piotr Zielonka

Zajęcia: Śpiewanie piosenek turystycznych z akompaniamentem gitary – grupa drugoroczna

Miejsce: PM, sala 211

Prowadzący: Piotr Zielonka

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Warsztaty rękodzieła.

Miejsce: PM, sala 206

Prowadzący: Teresa Jabłońska

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Zajęcia gry na pianinie.

Miejsce: Dajtki, sala 3

Prowadzący: Grażyna Kotarska

Zajęcia: Projektujemy układ elektroniczny współpracujący z Arduino.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Projektujemy układ elektroniczny współpracujący z Arduino.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Projektujemy układ elektroniczny współpracujący z Arduino.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Gitara klasyczna dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Ukulele dla początkujących.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Gitara i ukulele dla średniozaawansowanych.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Michał Piekut

Zajęcia: Plenerowy portret – warsztaty fotograficzne.

Miejsce: PM, ogród i sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

Zajęcia: Plenerowy portret – warsztaty fotograficzne.

Miejsce: PM, ogród i sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko

 
 Zajęcia: Letnie melodie na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Maciej Hacia

Zajęcia: Letnie melodie na keyboard.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Maciej Hacia

 Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia strzelectwa  sportowego: Strzelanie z karabinu sportowego i pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

Zajęcia strzelectwa  sportowego: Strzelanie z karabinu sportowego i pneumatycznego.

Miejsce: SP 25, strzelnica, ul. Wańkowicza/zdalnie

Prowadzący: Jan Ambrożko

 
Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia plastyczne: Tajemnice kolorów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

 Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

Miejsce: PM, sala 111

Prowadzący: Anka Markiewicz

 Zajęcia: Taniec nowoczesny. Tabata – interwałowy trening metaboliczny. Koordynacja wzrokowo-ruchowa w zabawach. Ćwiczenia relaksacyjne.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

Zajęcia: Taniec nowoczesny. Tabata – interwałowy trening metaboliczny. Koordynacja wzrokowo-ruchowa w zabawach. Ćwiczenia relaksacyjne.

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

 

 

 

piątek, 10 lipca 2019

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: Nakręć się i stwórz film z wakacji telefonem – cz.2.  Expresowy montaż – czyli jak w efektowny sposób zmontować swój film w 10 min.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Michał Kupisz

Zajęcia: Nakręć się i stwórz film z wakacji telefonem – cz.2.  Expresowy montaż – czyli jak w efektowny sposób zmontować swój film w 10 min.

Miejsce: PM, sala 307

Prowadzący: Michał Kupisz

 
Zajęcia: Żywioły – woda – zajęcia interdyscyplinarne z elementami teatru i plastyki.

Miejsce:  PM, ogród lub sala nr 6

Prowadzący: Natalia Tejs

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

Zajęcia: “Autoportrety- kolaż”- tworzymy kolaż z naszych rysunkowych i malarskich autoportretów (młodzież od 12 lat).

Miejsce: PM, sala 103/zdalnie

Prowadzący: Olga Jaśkiewicz-Steranko

 Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: English is fun.

Miejsce: PM, sala 201

Prowadzący: Barbara Głownia

Zajęcia: Podstawy kompozycji i improwizacji z wykorzystaniem keyboardu.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Adam Rosiński

Zajęcia: Podstawy kompozycji i improwizacji z wykorzystaniem keyboardu.

Miejsce: PM, sala 312

Prowadzący: Adam Rosiński

 
 Zajęcia: Letni trening brydżowy.

Miejsce: PM, ogród lub sala 304

Prowadzący: Arkadiusz Cwirko

Zajęcia: Letni trening brydżowy.

Miejsce: PM, ogród lub sala 304

Prowadzący: Arkadiusz Cwirko

Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu kołowego.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy model plastikowy pojazdu kołowego.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Zajęcia: Budujemy modele latające – styropianowo-drewniane.

Miejsce: PM, sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

 Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia: Wakacje z gitarą klasyczną.

Miejsce: PM, sala 310

Prowadzący: Mirek Piekut

Zajęcia: ArtEspanol – Świat sztuki bez tajemnic. Tworzenie prac zainspirowanych dziełami wielkich artystów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Joanna Rostańska

Zajęcia: ArtEspanol – Świat sztuki bez tajemnic. Tworzenie prac zainspirowanych dziełami wielkich artystów.

Miejsce: PM, sala 115

Prowadzący: Joanna Rostańska

 
Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: “Zapisane w pamięci”- cykl opowieści o Warmii i Mazurach (legendy, historia i ciekawostki) oraz gra terenowa.

Miejsce: PM, sala 303 i ogród

Prowadzący: Alicja Opalińska

Zajęcia: Ćwicz głowę – tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę – tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

Zajęcia: Ćwicz głowę – tańcem. Ćwiczenia pamięci ruchowej. Dzieci 8+.

Miejsce: PM, sala 110 lub ogród

Prowadzący: Małgorzata Szyłejko

 Zajęcia: Taniec nowoczesny – układ taneczny do utworu Dance Monkey

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

Zajęcia: Taniec nowoczesny – układ taneczny do utworu Dance Monkey

Miejsce: PM, aula

Prowadzący: Mariola Sudzińska

 


UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit