Kalendarz Imprez

Strona główna » Kalendarz Imprez

Kalendarz Imprez w Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2020/2021

Lp.Rodzaj imprezyTermin,  miejsceOdpowiedzialnyWspółodpowiedzialni
WRZESIEŃ 2020
1Puchar Przechodni Prezesa ZP LOK.19.09.2020 Strzelnica LOK OlsztynZarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

2Artystyczne zakończenie lata.22.09.2020P. Zielonkamuzycy
PAŹDZIERNIK
1Czytanie performatywne.Park CentralnyMagda Marek/Natalia Tejs
2Otwarte zawody strzeleckie – szczebel powiatowy.09.10.2020 r.

strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

3Finał Centralnych Zawodów Strzeleckich

O Srebrne Muszkiety-2020”.

12-14.10.2020

Bydgoszcz Strzelnica CWZS “Zawisza”.

Wojskowe Stowarzyszenie  “Sport, Obronność”J.Ambrożko

Przedstawiciel Kuratorium Oświaty

4Rajd “Mazurska Jesień”.23-24.10.2020 r.

Ruciane Nida

A.OpalińskaA.Jastrzębska
5Puchar Przechodni Prezesa ZP LOK – II Tura.25.10.2020 r.

strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

LISTOPAD
6Powiatowy Festiwal “Radosna Niepodległa”.06.11. (online)A. Samko

A. Jastrzębska

Zielonka, Mazur
7Marsz na orientację.7.11.2020 r.A. OpalińskaA. Jastrzębska
8Jesienny Koncert Instrumentalny.07.11. aulaG. Kotarskapracownia filmowa i fotograficzna
9Wojewódzkie Zawody Rekreacyjno – Sportowe z okazji 11 Listopada.09.11.2020

strzelnica LOK Olsztyn oraz sala sportowa w jednostce wojskowej Olsztyn

Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Dowódca JW. Olsztyn, Dyrektor LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

10Puchar Przechodni Prezesa ZP LOK

III Tura.

22.11.2020

strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

11Zaduszki muzyczne.27.11.2020J. MazurT. Łukaszuk, M. Hacia,
P. Zielonka, M. Kupisz
GRUDZIEŃ
12Mikołajkowe Zawody Strzeleckie05.12.2020

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

13Rajd z Mikołajem.5-6.12.2020 r.

Kętrzyn

A.Opalińska

 

A.Jastrzębska
14Wewnętrzne Mikołajkowe zawody strzeleckie.07.12.2020 r.

Strzelnica w SP 25

J. AmbrożkoW. Mroczkowski
15Przedstawienie świąteczne.aula – Pałac, 18 grudniaNatalia TejsKierownik działu
16Szczodre Gody-występ teatru tańca.11/18.12.2020 r.

Aula PM

Małgorzata SzyłejkoKierownik działu
17Wieczór kolęd.18.12., aula lub s. 312G.KotarskaKierownik działu
18Kolędowanie w Pałacu21 – 22 – 23.12. na piętrachP. Zielonkaposzczególni n-le muzycy
STYCZEŃ 2021
19Zawody Sylwestrowe.04.01.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

20Wewnętrzne Zawody Sylwestrowe.11.01 2021 r.

Strzelnica SP 25

w Olsztynie

W. MroczkowskiJ. Ambrożko
21WOŚP- udział formacji tanecznej RYTM & FUNok 11. 01.2021 r.M. FaszczaKierownik działu
22Świąteczno noworoczny koncert Orkiestry gitarowo-ukulelowej21.01.2021 r.

Aula

Michał PiekutKierownik działu
23Koncert elektronicznych instrumentów klawiszowych (edycja zimowa)22.01.2021
Aula
Adam RosińskiKierownik działu
24Zimowisko23-30.01.2021 r.

Szczawnica

A.OpalińskaA.Jastrzębska
ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY – 18.01 – 30.01.2021 (oddzielny program)
LUTY 2021
25Nowa Edycja Pucharu Prezesa ZP LOK Olsztyn

I Tura.

20.02.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Miejski LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

26Wewnętrzne zawody strzeleckie z broni pneumatycznej.24.02.2021 r.

Strzelnica SP 25

w Olsztynie

W. MroczkowskiJ. Ambrożko
27Taneczny bal karnawałowy teatru tańca.5/12.02.2021 r.

aula PM

M. SzyłejkoKierownik działu
28Zimowe biegi na orientację27.02.2021 r.

Las Miejski

A.OpalińskaA. Jastrzębska
MARZEC
29Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej.06.03.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Powiatowy  LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

30St. Patrick’s Day17.03.2021 r.  Aula s.202M. FaszczaKierownik działu
31Przegląd Piosenki Turystycznej “Serce w plecaku”.19.03.2021 r. aulaA.JastrzębskaA. Opalińska

M. Hacia

32Jare Gody – spektakl teatru tańca.19.03 2021 r.

aula PM

M. SzyłejkoKierownik działu
33Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej.20.03.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Wojewódzki LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

34Wiosenny Koncert Instrumentalny22.03, aulaG.Kotarskapracownia filmowa i fotograficzna,

P.Zielonka

35Konkurs wiedzy o Wielkiej BrytaniimarzecBarbara GłowniaMałgorzata Laskowska
36Wycieczka Działdowo-Welski PK-Pola Grunwaldu.28.03.2021 r.A.JastrzębskaA.    Opalińska
KWIECIEŃ
37Krzysztof Klenczon- koncert poświęcony twórczości artysty, w  40 rocznicę śmierci.07.04.2021J. MazurA.Samko, T.Łukaszuk, P.Zielonka, M.Hacia, M.Kupisz
38Wewnętrzne zawody WIELKANOCNE O ZAJĄCZKA.07.04.2021 r.

Strzelnica SP 25

w Olsztynie

 

J. Ambrożko

W. Mroczkowski
39Wycieczka ROZTOCZE.9-11.04.2021 r.A.Jastrzębska

 

A.    Opalińska
40XXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Europejskiej – eliminacje.13 -14.04.2021Mirek i Michał PiekutP. Zielonka plus muzycy
41XXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Europejskiej

– finał.

15.04.2021, aula V LOMirek i Michał PiekutP. Zielonka plus muzycy
42Otwarte zawody strzeleckie z broni kulowej.24.04.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Powiatowy  LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

43IX Warmińsko-Mazurski Konkurs Modelarski.24-25 IV.2021 r.

wystawa konkursowa na Auli lub wersja konkursu on-line

P. WitkowskiKierownik działu
44Koncert Ptaki…

 Ptasie plotki

(piosenki w wyk. zespołu wokalnego).

Ptasia poezja w wykonaniu pracowni teatru lalek.

28 kwietnia

Plac Pułaskiego

Maciek Hacia

Józef Wojtkowiak

H . Banasiak

 

Kierownik działu
MAJ
45Koncert Europa, Europa..12 maja

Pl. Pułaskiego

Michał Piekut

 

Kierownik działu
46Premiera teatru plastycznegoonline, 20.05Natalia TejsKierownik działu
47Podsumowanie VIII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. Mój Zabytek.15.05.2021

Aula PM

Salon Wystawowy PM

B. OrdelewskiJ. Mazur

O. Steranko

48Wojewódzkie zawody strzeleckie “ O Srebrne Muszkiety.” 15.05.2021

Strzelnica LOK Olsztyn

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

 

W. Mroczkowski

J. Ambrożko

49Przegląd zespołów rockowych Krock w rock.21.05.2020Tomek ŁukaszukKierownik działu
50Portret Olsztyna – wspólne malowanie widoku miasta.maj, Park Centralny/ Ogródek PMKatarzyna OleszczukKierownik działu
51Zawody strzeleckie z okazji zakończenia II WOJNY ŚWIATOWEJ.22.05.2021 r.

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Powiatowy  LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

52 Puchar Przechodni Prezesa ZP LOK

II Tura.

22.05.2021

Strzelnica LOK Olsztyn

Zarząd Powiatowy  LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

53Przegląd Piosenki Dziecięcej “Pozytywka”.25-26.05.2021J.Mazur, P.ZielonkaKierownik działu
54Wycieczka Malbork-Frombork.28-30.05.2021A.OpalińskaA.    Jastrzębska
55Majówka z PM28.05.2021 r.kierownicy działówwszyscy n-le
CZERWIEC
56Pozytywnie…2.06.2021 (środa)

PL. Pułaskiego

Judyta MazurKierownik działu
57Otwarte zawody strzeleckie.05.06.2021

Strzelnica LOK Olsztyn

 

Zarząd Powiatowy  LOK OlsztynW. Mroczkowski

J. Ambrożko

58Wewnętrzne  zawody  strzeleckie.09.06.2021

Strzelnica SP 25 w Olsztynie

W. Mroczkowski

 

J.Ambrożko
59Rockowo i sportowo…9.06.2021 (środa)

PL. Pułaskiego

Tomasz ŁukaszukKierownik działu
60XVIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy “Gra Gitara”.12.06.2021Michał i Mirek PiekutP. Zielonka plus muzycy
61Viva Espańa.16. 06. 2021 r. aulaM. Faszcza

 

A.Kucharzewska- Samko
62Kupała – teatr tańca.18.06.2021 r. ogródM. SzyłejkoKierownik działu
63Dzień dobry lato

 

22.06.2021

PL. Pułaskiego

Alicja Kucharzewska-SamkoKierownik działu
64Koncert elektronicznych instrumentów klawiszowych (edycja letnia)23.06.2021
Aula lub ogród PM (w zależności od warunków pogodowych)
Adam RosińskiPiotr Zielonka (w przypadku koncertu plenerowego)
65Letni koncert orkiestry gitarowo – ukulelowej24.06.2021 r.

Aula

Michał

Piekut

Kierownik działu
66LATO Z PAŁACEM MŁODZIEŻY – 28.06 – 9.07.2021 (oddzielny program)
67VII Obóz Turystyczno-Artystyczny.26.06-3.07.2021 r.Wiatraki/OlsztynekA.Opalińska
68“Klasycznie i rozrywkowo”30.06. 2021 (środa)
Pl. Pułaskiego
A.Janicka / Gr. KotarskaKierownik działu
69Family Band i nie tylko…7.07. 2020 (środa)

Pl. Pułaskiego

Michał Piekut

 

Zapraszamy “rodzinki” muzykujące n-li PM i nie tylko….
70Obóz wędrowny5-15.07.2021 r.

morze

KołobrzegA.Opalińska
71Obóz młodzieżowy16-25.08.2021 r.A.OpalińskaKierownik działu

Wystawy w Saloniku w roku szkolnym 2020/2021

Lp.Termin zawieszenia i zakończenia wystawyTytuł wystawy, autor, rodzaj wystawyOsoby odpowiedzialne i współodpowiedzialne
11 – 7.09.2020Lockdown – malarstwoA.Markiewicz
28.09 – 9.10. 2020„Niezwykła Codzienność” wystawa fotograficzna Stowarzyszenia „Blur”      E. Wieliczko
312 – 6.11. 2020DKEN indywidualna wystawa Pani Katarzyny OleszczukK. Oleszczuk, E. Wieliczko
4listopad 2020Dzień Niepodległości – inscenizacja towarzysząca muzyce Fryderyka ChopinaA. Borsiak, T.Jabłońska
5grudzień 2020/styczeń 2021ŚwiątecznieA.Borsiak, K. Oleszczuk, E.Pohlke, J.Rostańska
6luty 2021Indywidualna wystawa rysunku, ATELIERO. Steranko
7luty 2021 Maturalna wystawa rysunku, ATELIERO. Steranko
8marzec 2021pracownia 111, ogólnieA.Markiewicz
9kwiecień 2021pracownia dziecięca 115E.Pohlke
1010-24.05.2021Pokonkursowa Wystawa VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój ZabytekB.Ordelewski
11czerwiec 2021MalarstwoA.Markiewicz

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO Deklaracja dostęności
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit